Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Szkoła Visual Merchandisingu w KSA

2018-05-31

Szkoła Visual Merchandisingu (SVM) - zajęcia w tej dwuletniej szkole prowadzone są wyłącznie w trybie zaocznym  - 18 zjazdów (18 godz./zjazd) w ciągu roku. Brak specjalistów na polskim rynku pracy otwiera ogromne możliwości zatrudnienia dla przyszłych absolwentów pierwszej w Polsce Szkoły Visual Merchandisingu. Dzięki gruntownemu przygotowaniu absolwenci placówki obejmują kierownicze stanowiska w działach VM dużych firm.

Zajęcia w tej dwuletniej szkole prowadzone są wyłącznie w trybie zaocznym.

Kim jest Visual Merchandiser?

- To osoba odpowiedzialna za kreowanie ekspozycji w przestrzeni sklepowej. Edukuje klienta w zakresie aktualnych tendencji w modzie.

- Jego głównym zadaniem jest uzyskanie wzrostu sprzedaży. Od jego wiedzy i umiejętności zależy sukces handlowy firmy.

- to on "pociąga za spust". Skuteczne działanie na tym polu wymaga połączenia wiadomości z wielu dziedzin z kreatywnością i zdolnościami organizacyjnymi, dlatego kształcenie specjalistów visual merchandisingu ma charakter interdyscyplinarny i wymaga od słuchacza dużego zaangażowania i prawdziwej pasji

Absolwenci szkoły policealnej SVM otrzymują dyplom z tytułem Projektant i Dekorator Wnętrz, Specjalista ds. Visual Merchandisingu. Rok szkolny trwa od października do czerwca włącznie.

Głównymi założeniami programu, oprócz przekazania niezbędnych do visual merchandisingu wiadomości, jest rozwijanie kreatywności studentów. Zajęcia odbywają się przede wszystkim w trybie warsztatowym, dzięki czemu uczestnicy zdobywają umiejętność pracy w zespole. Mają również szansę na stworzenie profesjonalnego portfolio. Szkoła udostępnia studentom profesjonalną pracownię VM, w której można aranżować wystawy i realizować własne pomysły. Wykładowcy szkoły to wyśmienici specjaliści z dziedziny wystawiennictwa, projektowania wnętrz, projektowania mody, stylizacji oraz specjaliści VM z doświadczeniem pracy w dużych korporacjach, korzystających z zachodnich wzorców.

ip

fot. materiały prasowe/Krakowskie Szkoły Artystyczne
 

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama