Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Najnowsze trendy w e-marketingu - bezpłatny wykład otwarty w WSE

2017-02-14

Chcesz dowiedzieć się jakie trendy w e-marketingu pojawią się w najbliższym czasie?
Co tak naprawdę zmieniło się w tej kwestii na przestrzeni ostatnich lat?
Przed jakimi wyzwaniami staną e-marketerzy w nowym roku?


Zapraszamy na wykład otwarty Wojciecha Szymańskiego - wykładowcy i opiekuna kierunku E-marketing na studiach podyplomowych WSE oraz Dyrektora Pionu Marketingu w WSE, który odbędzie się 15 lutego 2017 w godzinach: 16:30-17:40 w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie.

Wykład będzie poruszał tematykę e-marketingu (marketingu internetowego) - szeregu działań mających na celu promocję danej firmy, marki czy produktu wykorzystując przy tym Internet. Początkowo reklama w Internecie ograniczała się do wyświetlania banerów oraz wysyłania maili. Aktualnie możemy mówić o napływie nowych form komunikacji, mediów i kanałów, z których mogą korzystać specjaliści ds. e-marketingu. Coraz częściej można również zauważyć nowe naukowe teorie traktujące e-marketing nieco inaczej niż standardowy, znany wszystkim tradycyjny marketing. Jednym z wiodącym trendów jest koncentracja na Użytkowniku i jego potrzebach – firmy próbują zidentyfikować i poznać swojego potencjalnego klienta, aby kierować do niego indywidualny przekaz, który nakłoni go do zakupu lub skorzystania z usługi.

Wykład skierowany jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-marketingiem, a także do tych którzy mają już pewne doświadczenia i chcieli by nieco zaktualizować swoją wiedzę. Zapraszamy również osoby, które posiadają wiedzę z zakresu tradycyjnego marketingu, aby mogły wzbogacić ją o informacje na temat tego jakie możliwości daje nam w zakresie marketingu Internet. Nie zabraknie więc takich takich zagadnień jak: co to jest marketing przychodzący, czym jest grow hacker, Influencer, Coolhunter i Trendsetter, co nam daje big data oraz jak wykorzystać opowiadanie historii do zbudowania marki.

WSE serdecznie zaprasza!

 

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama