Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Krakowskie Dni Elektryka na AGH

2018-04-09

Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich nr 19 przy AGH ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na 2. edycję największej imprezy związanej z branżą elektryczną w Małopolsce - Krakowskich Dni Elektryka.

Krakowskie Dni Elektryka odbędą się w dniach 11-13 kwietnia 2018 roku.

Krakowskie Dni Elektryka to największe targi pracy branży elektrycznej w Małopolsce, połączone z programem seminariów, prelekcji, szkoleń, wystaw projektów studenckich oraz warsztatów dotyczących najnowszych osiągnięć na rynku elektrycznym, w tym roku tematem przewodnim wykładów i prelekcji będą "inteligentne miasta". Wydarzenie odbędzie się 11-13 kwietnia 2018 roku w budynku B1 WEAIiIB.

Opis niektórych wystawców

PRE Edward Biel specjalizuje się w produkcji stacji ładowania pojazdów elektrycznych, stacji transformatorowych SN/nn, rozdzielnic elektrycznych średniego i niskiego napięcia oraz wielu innych nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają skuteczne dostarczanie energii dla energetyki zawodowej, przemysłu, infrastruktury, budownictwa, e-mobility, fotowoltaiki oraz klientów indywidualnych.

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowej Control Process, jednego z największych podmiotów tego typu w kraju, które świadczą kompleksowe usługi inżynieryjno-budowlane dla najważniejszych obszarów polskiej gospodarki:
- wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego,
- produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
- obiekty służące ochronie środowiska,
- instalacje przemysłowe oraz obiekty infrastrukturalne.

ALTEN Polska należy do Grupy ALTEN, lidera w obszarze Inżynierii oraz Konsultingu Technologicznego, obecnego w ponad 20 krajach na całym świecie. Zatrudniają globalnie ponad 28,000 specjalistów, z których 88% stanowią inżynierowie oraz eksperci IT. Posiadają 30-letnie doświadczenie w branży. W Polsce posiadają oddziały w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Firma ES-SYSTEM jest wiodącym producentem opraw oświetleniowych. Od 1990 roku wyznacza nowe trendy w technice oświetleniowej. Posiada własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji.

Simtech Automatyka Przemysłowa zajmuje się automatyką przemysłową przygotowując inwestycje "pod klucz". Ich oferta obejmuje kompleksową realizację przedsięwzięcia - od fazy projektowej po oddanie do eksploatacji. Pracują dla branż: automotive, energetyki, transportu i logistyki, przemysłu maszynowego. Mogą pochwalić się zrealizowaniem ponad 400 projektów na całym świecie. Wprowadzają projekty innowacyjne takie jak własny system wizualizacji ANDON, uruchomienie kina 7D, modernizacje systemów automatyki w zoo i inne.

AURON Dystrybucja S.A. to spółka odpowiadająca za rozwój, eksploatację i utrzymanie sieci elektroenergetycznych na terenie południowej Polski. Jest głównym dostawcą energii elektrycznej na terenie województw: małopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, częściowo: świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz łódzkiego. To, co dla nich najważniejsze, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. 

Dobry elektryk może uzupełnić zapasy żarówek i świetlówek na stonie https://www.ceneo.pl/Zarowki_i_swietlowki

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama