Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

II Małopolskie Targi Żywności pod hasłem "Zasmakuj z UR" oraz Święto Plonów 2015 na krakowskim Uniwersytecie Rolniczym

2015-09-14

W ostatni weekend września Uniwersytet Rolniczy już po raz drugi organizuje II Małopolskie Targi Żywności pod hasłem „Zasmakuj z UR”. Targi odbędą się 26 września od 10.00 do 18.00 i 27 września od 9.00 do 17.00 na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego, przy ul. Balickiej 253. Uroczyste otwarcie Targów nastąpi 26 września o godzinie 11:00.

Co jeść? Jak jeść? Kiedy jeść? O tym, że zdrowe odżywianie polega na regularnym dostarczaniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach wie już prawdopodobnie niemal każdy. Głównym celem organizowanych na Uniwersytecie Rolniczym Targów ma być propagowanie właśnie idei zdrowego odżywiania. To także odpowiedź na rosnące zainteresowanie mieszkańców Małopolski produktami tradycyjnymi i regionalnymi.

 

26 września 2015

10:00 Otwarcie targów dla zwiedzających

11:00 Oficjalne otwarcie targów

Strefa Fitness: Pokazy tańca oraz porady trenerów personalnych

Strefa Edukacja: Wykłady popularnonaukowe wg planu szczegółowego

Strefa Rozrywka: Bezpłatne atrakcje dla dzieci, zabawa pod opieką animatorów

18:00 Zamknięcie targów

 

27 września 2015

9:00  Otwarcie targów dla zwiedzających

Strefa Fitness: Pokazy tańca oraz porady trenerów personalnych

Strefa Edukacja: Wykłady popularnonaukowe wg planu szczegółowego

Strefa Rozrywka: Bezpłatne atrakcje dla dzieci, zabawa pod opieką animatorów

17:00 Zamknięcie targów          

 

Targi odbędą się w tym roku po raz drugi i będą mieć charakter pikniku rodzinnego na otwartym powietrzu. W programie przewidziano prezentacje żywności tradycyjnej i regionalnej, święto plonów 2015, wykłady i zajęcia edukacyjne, porady żywieniowe, porady trenerów personalnych, pokazy tańca oraz liczne konkursy z nagrodami. Dodatkowo dla dzieci przewidziano bezpłatne atrakcje m.in. w postaci wesołego miasteczka oraz ciekawych zajęć z animatorami. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło 32 wystawców i 3000 zwierzających. Jak co roku wstęp będzie wolny. Dla odwiedzających gości przygotowane zostaną bezpłatne miejsca parkingowe. Na miejsce Targów dojechać będzie można także komunikacją miejską, liniami: 139, 208, 218, 226, 439.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama