Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dobrze płatny zawód w rok? Możliwe w GLOKER

2017-08-14

Artykuł uczelni

Dobrze płatny zawód w rok? Możliwe w GLOKER. Szanujemy wasz czas i wasze pieniądze dlatego…

Jeśli dziś stoicie przed wyborem szkoły lub myślicie o zmianie kwalifikacji, to wybierając nas za rok będziecie już mieli dyplom zawodowy. Postaraliśmy się także o dofinansowanie, oferujemy sporą pulę kierunków całkowicie bezpłatnych, a czesne na dofinansowanych wynosi w tym roku 50zł. miesięcznie.

Nasze kierunki kończycie w rok, oczywiście istnieją też opcje 2-letnie i dla wytrwałych tytuł technika. Zanim wprowadzimy do oferty nowy zawód przeprowadzamy badania ryku pracy, sprawdzamy możliwości zatrudnienia i zarobki. W każdym semestrze nasza oferta jest modyfikowana. Ci z was, którzy są zdecydowani i chcą osiągnąć swoje cele jak najszybciej mamy krótki przegląd możliwości www.gloker.edu.pl

Jeśli macie ochotę zyskać więcej niż jedną specjalizację, MOŻECIE STUDIOWAĆ DWA KIERUNKI JEDNOCZEŚNIE. W tym też pomagamy.

Dyplomy naszej szkoły są respektowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Możecie więc pracować za granicą, jeżeli Polska to dla was za mało. Pamiętajcie: SKY IS THE LIMIT.

Bo liczy się JAKOŚĆ.

Dlatego dodamy, że dokładamy w naszej szkole wszelkich starań by pracownie były w pełni profesjonalnie wyposażone, a kadra z najwyższej półki. Dbamy też o to, by dobrze się wam uczyło, dlatego mamy limit miejsc na poszczególnych kierunkach. To też powód dla którego należy rezerwować miejsca i to jak najszybciej, o wszystkim decyduje kolejność zgłoszeń.

Ponieważ pieniądze są istotne.

Brzmi trochę bezwzględnie, ale nie będziemy udawać, że tak nie jest. Przecież w każdej pracy istotne są zarobki. Na pewno chcecie dobrze zarabiać. W końcu pracujemy po to, by żyć a nie odwrotnie. Zarabiamy na swoje pasje, podróże, sprzęt, mieszkanie, samochód, motocykl, fajne ciuchy, gadżety.

Dlatego, tak ważne będą wasze kwalifikacje i właściwy wybór kierunku, a potem zawodu. W tym też pomagamy, na naszym blogu regularnie pojawiają się tipy i wskazówki, dotyczące zawodów przyszłości i tego jak je zdobyć. Możecie więc liczyć na bezpłatne doradztwo zawodowe on-line.

Czy coś się zmieniło?

W zeszłym roku pisaliśmy Wam, że chcemy byście mieli dobry zawód i kwalifikacje. Chcemy byście osiągali sukcesy w swoich dziedzinach, praca dawała Wam satysfakcję i dobrą pensję. Tak o tym pisaliśmy w zeszłym roku. Dziś patrzymy na osiągnięcia absolwentów, którzy przez ten rok, skończyli naszą szkołę. Skończyli ze świetnym wynikiem, po roku nauki, dofinansowanej przez nas w 100% lub poprzez obniżenie czesnego. Skończyli z kwalifikacjami i teraz odpoczywają po letniej sesji, ale większość z nich już wie CO DALEJ.

I wiecie co? TO SIE NIE ZMIENIŁO.

Zawsze będziemy stawiać na praktyki, by dać Wam fach a nie tylko wiedzę. Zawsze będziemy się starać o dofinansowanie, w tym roku udało nam się zyskać kilka dodatkowych pul. Zawsze też będziemy się interesować, tym co robicie po skończeniu naszej szkoły. Dlatego bierzemy udział w projektach, które mają na celu monitorowanie waszych dalszych losów.

Za rok o tej porze- nowe życie? Możliwe z Gloker!

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama