Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czy szkoła policealna to dobra alternatywa dla studiów?

2018-07-30

Coraz częściej słychać głosy niezadowolonych absolwentów uczelni wyższych. Dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ studia nie przygotowują do praktycznej pracy w zawodzie, a często także nie dają konkretnego zawodu. Mimo zapewnienia dostępu do szerokiej wiedzy, brakuje tam podejścia pragmatycznego. W efekcie po 5 latach nauki absolwenci nie są gotowi do pracy i nie mają wystarczających umiejętności. Zmuszeni są odbywać liczne staże, bardzo często za darmo lub za symboliczną kwotę, do momentu aż wyrobią w sobie pewność i kompetencje.

Dowiedz się, dlaczego warto zapisać się do szkoły policealnej.

W szkole Gloker kładzie się nacisk na praktykę, która stanowi ogromną część zajęć. Ponadto w trakcie nauki słuchacze odbywają praktyki w zewnętrznych firmach. Ważne jest także to, że nauka trwa rok lub dwa, więc nawet gdy po szkole chce się zrobić dodatkowy staż, nie straci się tyle czasu, co w przypadku studiów.

Wykwalifikowana kadra i specjalistyczne pracownie

Wykłady i zajęcia praktyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifowaną kadrę specjalistów z danej branży. Są oni praktykami z dużym doświadczeniem, niejednokrotnie prowadzącymi swoją działalność gospodarczą, dzięki czemu znają swoją branżę od podszewki. Rzetelnie uczą teorii, prowadzą praktyczne ćwiczenia i dają przykłady z prawdziwego życia! Zajęcia odbywają się w specjalistycznych i nowych pracowniach, w pełni wyposażonych i przyjaznych nauce.

Państwowe uprawnienia i nauka za darmo

Możesz uczyć się za darmo na wielu kierunkach, takich jak informatyka z programowaniem, rachunkowość, masaż z fizjoterapią i na innych kierunkach medycznych. Dyplomy obowiązują w całej UE. Zamiast pięciu lat nauki na edukację poświęcisz rok lub dwa lata – bez obaw, program nauczania jest wystarczająco rozbudowany, by od razu po szkole zostać kompetentnym specjalistą i bardzo dobrze zarabiać. Skorzystaj z promocji i ucz się na pozostałych kierunkach za 50zł miesięcznie. Może fryzjer, kucharz, fotograf, grafik, trener personalny, dekorator wnętrz albo dietetyk?

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama