Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

9. edycja konferencji "Psychodebiuty" wystartuje 7 grudnia!

2018-10-05

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, już po raz dziewiąty organizuje dwudniową Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową "Psychodebiuty".

Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 grudnia.Wydarzenie co roku przyciąga młodych naukowców z całej Polski, którzy w Krakowie mają szansę zadebiutować, prezentując wyniki swoich badań psychologicznych. Podczas każdej edycji wystąpieniom debiutantów przysłuchują się zarówno liczni studenci i maturzyści, jak i pracownicy naukowi wchodzący w skład Komitetu Naukowego Konferencji. Udział w wydarzeniu jest zatem nie tylko szansą, aby zrobić pierwszy krok w stronę kariery naukowej, ale również świetną okazją, żeby skonfrontować wyniki prac z opiniami ekspertów.

7 grudnia, podczas pierwszego dnia "Psychodebiutów" prezentowane będą najlepsze prace magisterskie absolwentów Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. 8 grudnia to dzień, w którym studenci oraz doktoranci z całej Polski zaprezentują wyniki swoich badań i analiz.

Tegorocznym motywem przewodnim konferencji jest idea "Growth Mindset", która odnosi się do przekonania, że nasze zaangażowanie i wysiłek włożony w naukę jest o wiele istotniejszym gwarantem sukcesu niż to, jakie są nasze wrodzone zasoby. Popularyzując tę ideę, organizatorzy chcą promować wśród studentów gotowość do podejmowania wyzwań, naukę na własnych błędach oraz otwartość na konstruktywną krytykę. Wszystkie te aspekty z pewnością są pomocne w prowadzeniu trafnych i rzetelnych badań naukowych.

"Psychodebiuty" odbędą się w dniach 7-8 grudnia 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rejestracja uczestników czynnych i biernych zostanie otwarta pod koniec października. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl oraz na Facebooku konferencji.

ip

fot. materiały organizatora/Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama