BRANŻE
ID:257068

Szoper (Dostawca/kurier/kierowca) - dostarczaj zakupy!

Opis firmy:

Everli to technologia łącząca osoby potrzebujące realizacji szybkich zakupów internetowych w różnych sklepach z dedykowaną osobą realizującą zamówienie - Szoperem.

Opis stanowiska:

W związku z szybkim rozwojem i stale rosnącą liczbą zleceń, poszukujemy pracowników na stanowisko

Szoperki/Szopera
kompletuj i dostarczaj zakupy spożywcze pod adres Klientów.

Jak to działa?
  • Przyjmujesz zlecenie!
  • Kompletujesz listę zakupów!
  • Dostarczasz zakupy pod adres klienta!.

Oczekujemy:

  • Telefonu typu smartphone z system iOS/Android, obsługujący usługi Google;
  • Własnego samochodu i prawa jazdy kat. B;
  • W przypadku obcokrajowców Kartę Polaka i wizę oraz płynnej znajomości języka polskiego;

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie ok. 20-25 zł na rękę za zrealizowane zlecenie (stawka zależna od liczby produktów w zamówieniu);
  • 100 zł na start! po wykonaniu 20 zamówień otrzymujesz gwarantowane 100 zł;
  • Pracę od zaraz;
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • Elastyczny grafik dostępność ustalana indywidualnie w aplikacji;
  • Umowa zlecenie lub B2B podpisywana online;