BRANŻE
ID:247199

Staż projektowy

Chcesz znaleźć się w największej firmie z branży fashion w Polsce? Interesuje Cię jak wygląda proces powstawania naszych produktów? Dołącz do nas w ramach wakacyjnego programu stażowego SUMMER FASHION LAB, aby uczyć się od najlepszych!

  Miejsce pracy: Kraków

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career
Opublikowane przez:
HRlink system rekrutacji on-line

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
- Poznanie świata mody od podszewki, poprzez współpracę z projektantami przy tworzeniu modeli kolekcji wybranej marki
- W trakcie stażu zobaczysz jak wygląda dokumentacja technologiczno-projektowa
- Weźmiesz udział w przeglądach kolekcji i poznasz system pracy w największej firmie odzieżowej w Polsce.
- Będziesz poszukiwać inspiracji trendowych, obserwować konkurencję oraz proponować własne pomysły i projekty.

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:
- Marzy o projektowaniu odzieży
- Posiada pierwsze autorskie projekty
- Studiuje lub jest absolwentem studiów artystycznych na kierunku wzornictwo, -projektowanie odzieży, itp.
- Jest dyspozycyjna min. 30h w tygodniu w terminie lipiec-sierpień
- Interesuje się modą, śledzi pokazy i zna trendy
- Zna język angielski w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
- 7 tygodniowy, płatny staż w dziale projektowym jednej z naszych marek
- Zdobycie doświadczenia i możliwość nauki od najlepszych specjalistów -chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
- Możliwość kontynuacji współpracy po odbyciu stażu,
- Ambitne i ciekawe zadania
- Stałe wsparcie opiekuna stażu
- Pozytywną atmosferę pracy w zespole pasjonatów mody
- Udział w dedykowanym szkoleniu dla stażystów
- Referencje po zakończeniu stażu
- Możliwość skorzystania z karty sportowej na preferencyjnych warunkach
- Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
- Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
- Możliwość korzystania z rowerów służbowych w Gdańsku, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki w Krakowie
- Pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

Program stażowy, będzie realizowany w terminie 15.07. - 30.08. Prosimy o załączenie do aplikacji portfolio/pierwszych projektów.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career Opublikowane przez: