BRANŻE
ID:252013

Specjalista/ka ds. zamówień publicznych w zakresie usług marketingowych

Numer referencyjny: a0t4H00000kns1bQAA

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Poland

Obowiązki:
  • wdrożenie strategii SCM zgodnie z odpowiednim zespołem kategorii i interesariuszami z zespołu marketingu i komunikacji,
  • zarządzanie procesem zakupów,
  • zarządzanie współpracą z portfelem dostawców,
  • bieżąca analiza rynku oraz ofert w celu ustalenia optymalnej wartości i negocjowania umów z głównymi dostawcami,
  • inicjowanie i wdrażanie programów oraz procesów ograniczania kosztów w celu osiągnięcia celów finansowych i zalecania rozwiązań optymalizacyjnych,
  • koordynacja zamówień na dostawy, przetwarzania faktur wraz z raportami i aktualizacjami w systemach.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pośrednich zamówieniach publicznych,
  • praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu, zarządzaniu interesariuszami oraz negocjacjach ,
  • międzynarodowe doświadczenie w środowisku korporacyjnym,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra organizacja, terminowość w obsłudze administracji i dokumentacji.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego I szkoleń w globalnej korporacji,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną (w tym oferty dla członków rodziny),
  • ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:wdrożenie strategii SCM zgodnie z odpowiednim zespołem kategorii i interesariuszami z zespołu marketingu i komunikacji,
zarządzanie procesem zakupów,
zarządzanie współpracą z portfelem dostawców,
bieżąca analiza rynku oraz ofert w celu ustalenia optymalnej wartości i negocjowania umów z głównymi dostawcami,
inicjowanie i wdrażanie programów oraz procesów ograniczania kosztów w celu osiągnięcia celów finansowych i zalecania rozwiązań optymalizacyjnych,
koordynacja zamówień na dostawy, przetwarzania faktur wraz z raportami i aktualizacjami w systemach.

Wymagania:min. 3-letnie doświadczenie w pośrednich zamówieniach publicznych,
praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu, zarządzaniu interesariuszami oraz negocjacjach ,
międzynarodowe doświadczenie w środowisku korporacyjnym,
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
dobra organizacja, terminowość w obsłudze administracji i dokumentacji.

Oferujemy:umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego I szkoleń w globalnej korporacji,
możliwość pracy zdalnej,
prywatną opiekę medyczną (w tym oferty dla członków rodziny),
ubezpieczenie na życie,
atrakcyjne wynagrodzenie.