BRANŻE
ID:235965

Roznoszenie ulotek Profi-Lingua Kraków

Firma: Profi-Lingua

Stanowisko: Ulotkarz

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2017-09-20

Branża: Inne, Marketing / Reklama / Public Relation, Języki obce

Rodzaj: Praca tymczasowa

Opis firmy:

Jesteśmy w ścisłej czołówce szkół językowych w Polsce. Mamy 26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, rozbudowaną sieć oddziałów oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym TELC, LCCI,  ETS GLOBAL oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council.

Opis stanowiska:

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua oddział w Krakowie poszukuje osób do działu promocji na okres od września do listopada do kolportażu materiałów reklamowych.

Oczekujemy:

Wymagamy:

- studenci lub status osoby uczącej się od 18 do 26 r.ż
- dyspozycyjności w okresie od 01.09. do 31.10
- odpowiedzialności do powierzonych obowiązków oraz uczciwości

Oferujemy:

W ramach współpracy oferujemy:

- elastyczny grafik – można pracować po kilka godzin dziennie
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- dodatkowe zniżki na kurs
- dobrą atmosferę współpracy i miłych ludzi w zespole
- miłego koordynatora
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość udziału w ciekawych akcjach promocyjnych