BRANŻE
ID:268698

Praca w herbaciarni

Firma: eherbata.pl sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2022-09-06

Branża: Internet / E-Commerce, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Wraz z rozwojem naszego sklepu oraz herbaciarni - szukamy osób do pracy.

Prowadzimy specjalistyczny sklep internetowy od 2006 roku, herbaciarnię ze sklepem stacjonarnym w centrum Krakowa od 2009 roku.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób bardzo lubiących herbatę, które chciałyby w przyszłości zostać specjalistami w tej dziedzinie.

Formuła godzin - od 21 do 42 godzin tygodniowo. Szukamy dwóch osób - jednej na około pół etatu, drugiej na cały etat. Praca jest możliwa w herbaciarni i sklepie stacjonarnym w centrum Krakowa, ale również zaczynamy rekrutację do naszego działu sklepu internetowego.

Forma umowy: zlecenie/o pracę

Przykładowy zakres obowiązków: obsługa klienta, sprzedaż herbat, doradzanie klientom, rozmowy telefoniczne, zaparzanie herbaty, wykładanie towaru, sprzątanie lokalu, podawanie herbaty, przygotowanie naczyń do parzenia, praca z drukarką fiskalną oraz oprogramowaniem kasowym, praca przy komputerze, wystawianie faktur.

Oczekujemy:

Wymagania:

- miłe, uśmiechnięte i energiczne osoby potrafiące nawiązywać naturalnie świetny kontakt z ludźmi

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

- sumienność i kreatywność

- znajomość świata herbaty będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Gwarantujemy pracę w bardzo dobrej atmosferze, w nieustannie rozwijającej się i stabilnej firmie.

Szukamy osób do pracy raczej na stałe.

Dane kontaktowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro(małpa)eherbata.pl