BRANŻE
ID:272425

Praca na taxi

Firma: ALFA OMEGA I PI DOSKONAŁOŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: Kierowca

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2023-02-08

Branża: Inne

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 5000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 4

Opis firmy:

Firma szuka pracowników na taksówki praca min.  4 godz.  dziennie wynagrodzenie 50% od zarobionych dziennie utargów.
Firma zajmuje się rolnictwem i usługami taxi.

Opis stanowiska:

Praca jako kierowca taxi

  • dowolny grafik min 4 godz dziennie.
  • Prawo jazdy katB .
Licencje na taxi i badania załatwia nasza firma gratis.

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Dodatkowa praca jako kierowca taxi, luźny grafik min 4godz. dziennie. Samochód bardzo oszczędny który spala 8l. gazu na 100km co przekłada się na zysk pracownika przy podziale 50/50.
Oferta skierowana do studentów  i studentek.