BRANŻE
ID:275193

Pielęgniarka opieki długoterminowej

Firma: Centrum Medyczne Erkade Sp. z o.o.

Stanowisko: Pielęgniarka

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2023-05-31

Branża: Zdrowie / Medycyna / Uroda

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: od 900 do 5400 PLN brutto miesięcznie

Opis firmy:

Zajmujemy się pielęgniarską opieką długoterminową na terenie Krakowa, Proszowic, Gdańska, Malborka, Łodzi, Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie opieki pielęgniarskiej

  • Praca w domu pacjenta
  • elektroniczna dokumentacja medyczna

Oczekujemy:

Wymagania:

1. prawo wykonywania zawodu

2. Kwalifikacje: ukończenie lub w trakcie specjalizacji lub kursów kwalifikacyjnych z dziedziny: opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa zachowawczego, rodzinnego, środowiskowego, geriatrycznego, opieki paliatywnej.(kurs można zrobić już w trakcie pracy)

3. rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

Elastyczny grafik, godziny i dni wizyt w domu domu pacjenta ustalane indywidualnie.
W zależności od ilości pacjentów stawka to 900-5400 zł brutto