BRANŻE
ID:242544

Operator Monitoringu

Firma: Konsalnet

Stanowisko: Agent Ochrony

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2018-09-11

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Operator Monitoringu Numer referencyjny: Kraków

Zadania:

Monitoring obiektu handlowego

Wymagamy:

* umiejętności/doświadczenia w obsłudze systemów CCTV

* spostrzegawczości

* chęci do pracy

* uczciwości* zaangażowania* niekaralności* dyspozycyjności

Oferujemy:

* płatne szkolenie wprowadzające

* dobrą atmosferę w pracy* możliwość awansu w strukturach firmy* opiekę przełożonego* pełne i bezpłatne umundurowanie* umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS z możliwością przejścia na Umowę o Pracę.

Miejsce:Kraków Kraków Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) www.HRlink.pl