BRANŻE
ID:233375

Młodszy specjalista konstruktor elektryk (m/k)

Numer referencyjny: TRE/NOW/0417

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kraków

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej pojazdów schematy ideowe i montażowe,
  • weryfikacja oraz nadzór nad wdrażaniem wykonanej dokumentacji do produkcji,
  • uczestniczenie w cyklu produkcyjnym oraz bieżąca weryfikacja wykonanych prac,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej firm zewnętrznych,
  • analiza wymagań dotyczących projektów,
  • optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • tworzenie instrukcji montażowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne elektrotechnika,
  • solidna wiedza z obszaru elektryki,
  • bardzo dobra znajomość AutoCad,
  • mile widziana znajomość oprogramowania SEE Electrical/WS-CAD,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej,
  • uprawnienia SEP E,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • kreatywność, samodzielność, sumienność,
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie,
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace (wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity (dofinansowanie karty Multisport, kursy językowe na terenie firmy, "wczasy pod gruszą"),
  • miejsce pracy: Nowy Sącz.