BRANŻE
ID:244098

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Numer referencyjny: a0t5800000Zs26wAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2018-12-03

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • zarządzanie transportem,
  • wyznaczanie tras,
  • kontakt z kierowcami,
  • obsługa zleceń wyjazdowych i powyjazdowych,
  • stanowisko nie jest związane ze sprzedażą.
Wymagania:
  • około półroczne doświadczenie w obsłudze klienta (branża nie ma dla nas znaczenia, pracowałeś np. w sklepie? Aplikuj!),
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, szczególnie Excel,
  • orientacja w terenie, znajomość topografii Krakowa i okolic,
  • dyspozycyjność w godzinach 10:00 - 20:00, a także w niektóre weekendy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
  • wynagrodzenie gwarantowane od pierwszego dnia pracy w wysokości 3300 do 3600 zł brutto/miesiąc,
  • szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy,
  • pakiet Multisport dla chętnych,
  • prywatna opieka medyczna dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • praca na terenie Salonu Meblowego Agata w Krakowie, ul. Zakopiańska 70.

Obowiązki:zarządzanie transportem,
wyznaczanie tras,
kontakt z kierowcami,
obsługa zleceń wyjazdowych i powyjazdowych,
stanowisko nie jest związane ze sprzedażą.

Wymagania:około półroczne doświadczenie w obsłudze klienta (branża nie ma dla nas znaczenia, pracowałeś np. w sklepie? Aplikuj!),
podstawowa znajomość obsługi komputera, szczególnie Excel,
orientacja w terenie, znajomość topografii Krakowa i okolic,
dyspozycyjność w godzinach 10:00 - 20:00, a także w niektóre weekendy.

Oferujemy:umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
wynagrodzenie gwarantowane od pierwszego dnia pracy w wysokości 3300 do 3600 zł brutto/miesiąc,
szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy,
pakiet Multisport dla chętnych,
prywatna opieka medyczna dla zainteresowanych,
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
praca na terenie Salonu Meblowego Agata w Krakowie, ul. Zakopiańska 70.