BRANŻE
ID:281345

Magazynier / Operator wózka widłowego (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000001We3kQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2024-04-12

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania:
  • przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • obsługa wózka widłowego,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań na zmianie,
  • udział w inwentaryzacjach.

Czekamy właśnie na Ciebie jeśli:
  • posiadasz uprawnienia UDT (umiejętność obsługi wysokiego składu),
  • możesz pracować w systemie zmianowym,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • posiadasz doświadczenia na magazynie w firmie produkcyjnej (minimum 6 miesięcy).

Oferujemy:
  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premię uznaniową sięgającą (w zależności od efektów) do kilkuset złotych,
  • wsparcie i opiekę kierownika/koordynatora w trakcie wdrożenia.

Miejsce pracy: Balice.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszam do aplikacji, wyślij wiadomość razem z CV!

Bliższe informacje pod numerem tel. 665284003.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów,
wewnętrzny transport towarów w magazynie,
obsługa wózka widłowego,
odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań na zmianie,
udział w inwentaryzacjach.

posiadasz uprawnienia UDT (umiejętność obsługi wysokiego składu),
możesz pracować w systemie zmianowym,
potrafisz pracować w zespole,
posiadasz doświadczenia na magazynie w firmie produkcyjnej (minimum 6 miesięcy).

Oferujemy:

długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
premię uznaniową sięgającą (w zależności od efektów) do kilkuset złotych,
wsparcie i opiekę kierownika/koordynatora w trakcie wdrożenia.