BRANŻE
ID:234044

Koordynator ds. e-Marketingu

KOORDYNATOR
DS. E-MARKETINGU

MIEJSCE PRACY:

Kraków

TWOJE ZADANIA:

  • Koordynowanie lokalnych i centralnych akcji marketingowych wspierających sprzedaż
  • Przygotowywanie regulaminów dotyczących poszczególnych akcji
  • Opiniowanie materiałów marketingowych związanych z prowadzonymi działaniami
  • Analiza danych sprzedażowych prowadzonych działań oraz przygotowywanie raportów
  • Współpraca z działem handlowym, IT, komunikacji oraz działem operacji sklepowych
WYMAGANIA:

  • Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu marketingu (akcje marketingowe)
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres: kariera@pl.tesco-europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie www.tesco.pl/kariera

KOORDYNATOR

Kraków

    Koordynowanie lokalnych i centralnych akcji marketingowych wspierających sprzedaż
    Przygotowywanie regulaminów dotyczących poszczególnych akcji
    Opiniowanie materiałów marketingowych związanych z prowadzonymi działaniami
    Analiza danych sprzedażowych prowadzonych działań oraz przygotowywanie raportów
    Współpraca z działem handlowym, IT, komunikacji oraz działem operacji sklepowych

WYMAGANIA:

    Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
    Mile widziane doświadczenie z zakresu marketingu (akcje marketingowe)