BRANŻE
ID:241365

Konsultant Wsparcia ds. Rekrutacji Międzynarodowej

Opis firmy:

Wykorzystaj swoje doświadczenie i zbuduj karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Kogo szukamy?
Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:
  • Posiadających doświadczenie w rekrutacji lub w sprzedaży,
  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,
  • Odznaczających się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych,
  • Posługujących się komunikatywnym językiem angielskim.
Będziesz odpowiedzialny za:
  • Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym
  • Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,
  • Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.
Co zyskasz?
Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,
  • Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
  • Realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w strukturach firmy.
Jeśli uważasz że oferta nie pasuje do Ciebie – poleć ją osobie, która w branży rekrutacyjnej czuje się jak ryba w wodzie!:)

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.