BRANŻE
ID:253240

Kierownik robót (m/k) kolejowa sieć trakcyjna

Numer referencyjny: a0t4H00000sNY8PQAW

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • kontrakt tramwajowy Łódź Kaliska - Zduńska Wola, Trzebinia - Oświęcim,
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją kontraktu,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, kierunek elektrotechnika, elektroenergetyka lub inżynieria elektryczna,
  • uprawnienia bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • doświadczenie zawodowe przy realizacji robót związanych z modernizacją lub przebudową kolejowej sieci trakcyjnej,
  • min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót lub budowy w powyższym zakresie.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię kontraktową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do wczasów, biletów do teatru itp.,
  • możliwość skorzystania z kasy pożyczkowo-zapomogowej.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Opis stanowiska:kontrakt tramwajowy Łódź Kaliska - Zduńska Wola, Trzebinia - Oświęcim,
sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją kontraktu,
gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski.

Wymagania:wykształcenie wyższe, kierunek elektrotechnika, elektroenergetyka lub inżynieria elektryczna,
uprawnienia bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
doświadczenie zawodowe przy realizacji robót związanych z modernizacją lub przebudową kolejowej sieci trakcyjnej,
min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót lub budowy w powyższym zakresie.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
premię kontraktową,
prywatną opiekę medyczną,
możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
dofinansowanie do wczasów, biletów do teatru itp.,
możliwość skorzystania z kasy pożyczkowo-zapomogowej.