BRANŻE
ID:238812

Audit Manager (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FblMyAAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • zarządzanie portfelem audytów operacyjnych i finansowych, od planowania do sprawozdawczości i działań następczych po uzgodnieniach,
  • wspieranie rocznego cyklu planowania i rocznego procesu rejestru ryzyka,
  • bieżąca współpraca z grupą - wsparcie w projektach międzynarodowych (Europa Środkowa, Wielka Brytania, Azja),
  • okazjonalne zarządzanie audytem w imieniu dyrektora audytu, nadzorowanie zapewniania jakości, statusu RAG i przeglądu wyników,
  • praca z biznesem i regularna komunikacja z interesariuszami w celu zapewnienia, że kwestie audytu są rozwiązywane, a zalecenia są przestrzegane,
  • wykonywanie sporadycznych przeglądów ad hoc dotyczących projektów inicjatywnych będących w toku, pomagając w tworzeniu solidnych ram kontroli,
  • ciągłe poszukiwanie sposobów usprawnienia funkcji kontrolnej i przyczynianie się / pomoc w zapewnieniu ciągłego doskonalenia departamentu,
  • tworzenie i wnoszenie wkładu własnego do Komitetu ds. Ryzyka i Compliance i / lub Komitetu Audytu oraz raportowania KPI z planu audytu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze audytu,
  • posiadanie certyfikatów ACCA/CIA lub pokrewnych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • świadomość biznesowa,
  • nastawienie na pracę zespołową,
  • umiejętność poruszania się w międzynarodowym środowisku.
Oferujemy:
  • ciekawą i rozwojową pracę w stabilnej firmie,
  • program wdrożeniowy przed rozpoczęciem pracy,
  • pakiet bogatych benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

Obowiązki:zarządzanie portfelem audytów operacyjnych i finansowych, od planowania do sprawozdawczości i działań następczych po uzgodnieniach,
wspieranie rocznego cyklu planowania i rocznego procesu rejestru ryzyka,
bieżąca współpraca z grupą - wsparcie w projektach międzynarodowych (Europa Środkowa, Wielka Brytania, Azja),
okazjonalne zarządzanie audytem w imieniu dyrektora audytu, nadzorowanie zapewniania jakości, statusu RAG i przeglądu wyników,
praca z biznesem i regularna komunikacja z interesariuszami w celu zapewnienia, że kwestie audytu są rozwiązywane, a zalecenia są przestrzegane,
wykonywanie sporadycznych przeglądów ad hoc dotyczących projektów inicjatywnych będących w toku, pomagając w tworzeniu solidnych ram kontroli,
ciągłe poszukiwanie sposobów usprawnienia funkcji kontrolnej i przyczynianie się / pomoc w zapewnieniu ciągłego doskonalenia departamentu,
tworzenie i wnoszenie wkładu własnego do Komitetu ds. Ryzyka i Compliance i / lub Komitetu Audytu oraz raportowania KPI z planu audytu.

Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe,
bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego,
min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze audytu,
posiadanie certyfikatów ACCA/CIA lub pokrewnych,
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
świadomość biznesowa,
nastawienie na pracę zespołową,
umiejętność poruszania się w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:ciekawą i rozwojową pracę w stabilnej firmie,
program wdrożeniowy przed rozpoczęciem pracy,
pakiet bogatych benefitów,
możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.