BRANŻE
ID:247900

Asystent techniczny sprzętu filmowego

Firma: AMA Film Academy

Stanowisko: Asystent/ka

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2019-07-15

Branża: Szkolenia / Edukacja, Media / Sztuka / Rozrywka, Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 18
  • wtorek:10 - 18
  • środa:10 - 18
  • czwartek:10 - 18
  • piątek:10 - 18
  • sobota:10 - 18
  • niedziela:10 - 18

Opis firmy:

Ama Film Academy to niepubliczna szkoła filmowa znajdująca się na krakowskim Zabłociu. Prócz szkoły filmowej w naszych przestrzeniach znajduje się również Centrum Filmowe Ama, które zajmuje się produkcją filmową oraz organizacją wydarzeń o takiej tematyce.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie magazynu sprzętu filmowego, fotograficznego i video (w tym: magazynowanie, konserwacja, drobne naprawy sprzętu filmowego, video, foto - kamery, aparaty, optyka, osprzęt, statywy, oraz światło (lampy, statywy, grip, kable, prąd), Grip - jazda kamery (wózki, szyny, gimbale, steadicam)
  • praca w funkcji asystenta kamery,
  • tworzenie back’ upu materiału filmowego na nośnikach

Oczekujemy:

  • znajomości sprzętu foto i/lub video: aparaty fotograficzne, kamery video, kamery filmowe, optyka, akcesoria kamer, optyka, statywy, grip,
  • umiejętności pracy ze sprzętem komputerowym (możliwość douczenia się pracy z Apple MAC),
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobrej organizacji miejsca pracy, utrzymywanie porządku i czystości, umiejętność kompletowania sprzętu,
  • umiejętności szybkiej pracy pod obciążeniem czasu i zaistniałych problemów,
  • rozwiniętej umiejętności pracy w zespole,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • dyspozycyjności także w weekendy,
  • prawa jazdy

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się szkole filmowej i rentalu sprzętu filmowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę na samodzielnym stanowisku, możliwość rozwoju,
  • kontakt ze znanymi ludźmi filmu i sztuki, udział w pracy branży filmowej i medialnej,
  • kontakt z nowoczesnym i różnorodnym sprzętem,
  • kontakt ze specjalistami w wielu dziedzinach filmowych i postprodukcji obrazu,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń,
  • możliwość nauczenia pracy przy profesjonalnym sprzęcie filmowym