BRANŻE
ID:260161

Adminstrator wspólnot mieszkaniowych

Firma: BEATA WAROT FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ADMA"

Stanowisko: Obsługa Klienta

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2021-10-11

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 3600 do 3800 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Firma "ADMA" od ponad dziesięciu lat z powodzeniem istnieje na krakowskim rynku nieruchomości . Zajmujmey sie i specjalizujmeny w adminsitarcji i zarządzaniu nieruchomosciami mieszkalnymi oraz komercyjnymi . Wszystkie nasze nieruchomosći zlokalizowane są w mieście Krakowie.

W swojej pracy wykonujemy zadania związane z pełna obsługą adminstracyjną , księgową , prawną oraz techniczna. Naszym celem i zadaniem jest prowadzenie włąściwej gospodarki zarządzaną nieruchomością w tym zapewnienie odpowiedniego i właściwego stanu technicznego nieruchomosci w tym poprawy jego estetyki i funkcjonalności Powierzone nam obowiązki traktujemy z nalezytą starannością a wypełenianie ich daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom i użytkownikom .

Opis stanowiska:

Do obowiązków administratora należeć będzie :

-obsługa Wspólnot Mieszkaniowych oraz innych nieruchomości

-kontakt z Zarządami WM , Właścicielami lokali , najemcami , Kontrahentami

-sporządzanie umów na wykonywane prace

-współpraca z komórką księgowości ,rozliczanie mediów , naliczanie opłat etc

-Koordynacja prac i nadzór nad firmami współpracującymi oraz nad obsługą techniczną,

-Pomoc przy organizacji i obsłudze zebrań wspólnot mieszkaniowych,

-Zlecanie przeglądów technicznych i realizacja zaleceń z nich wynikających,

-Stały kontakt z mieszkańcami.

Oczekujemy:

-pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,

-sumienności rzetelności, dokładności i skrupulatności

-empatii,

-umiejętności prowadzenia rozmów ,

-pracy w zespole i presją czasu

Doświadczenia na stanowisku zarządcy lub administratora

-Dyspozycyjność,

-Bardzo dobrej organizacji pracy,

-Mile widziana znajomość programu LOKALE.

Oferujemy:

-pracę w dośwaidczonym, dynamicznym zespole

-Umowę o pracę na pełnym etacie