Koncert
Tribute to Dire Straits

Tribute to Dire Straits

  • 2022-02-02, , godzina 19:00
  • 110 zł (TRIBUTE TO DIRE STRAITS)
  • ICE Kraków Congress Centre, Kraków

Bilety

Opis

Zapraszamy na wydarzenie Tribute to Dire Stairs, które odbędzie się w lutym 2022 roku. Czekamy na serię hitów jednego z największych zespołów lat 80-tych. A Tribute to Dire Straits bilety już dostępne.

Tribute to Dire Straits trasa 

  • Kraków, 2.02.2022,  ICE Kraków
  • Zielona Góra - 3.02.2022, Hala MOSiR
  • Zabrze - 4.02.2022, Dom Muzyki i Tańca
  • Wrocław - 5.02.2022, Hala Orbita
  • Poznań - 6.02.2022, Sala Ziemi
  • Opole - 7.02.2022, Stegu Arena

Dire Straits informacje o zespole

Dire Straits powstali w roku 1977 z inicjatywy artystów takich jak Mark Knopfler, John Illsley, David Knopfler i Pick Withers i szybko osiągnęli światowy sukces. Ich światowa trasa koncertowa w latach 1985-1986 zakończyła się trzema milionami sprzedanych biletów, a w tym samym czasie fani kupili 100 milionów płyt, na których znalazły się takie hity jak Sultans of swing, Walk of Life i Money for Nothing. Najlepiej sprzedający się album Dire Straits ,,Brothers in Arms" był pierwszym albumem, który sprzedał ponad milion płyt w nowym wówczas formacie CD. Zespół rozwiązał się w roku 1995, ale ich muzyka żyje dzięki między innymi koncertom typu Tribute.

 

A Tribute to Dire Straits było zagrane dotychczas w kilku krajach przy wyprzedanych salach między innymi w Szwecji, i Danii. Szwedzcy muzycy, którzy tworzą ten projekt, przez ostatnie lata spotykali się z nieustającym uznaniem widowni i recenzentów. Tak o nich pisała prasa: ,, A Tribute to Dire Straits to wysoki standard" - Corren ,,Gra na gitarze Stefana Jonssona jest fenomenalna" = Barometr.

 

Nasza firma od roku 2000 miała okazję promowania w Polsce kilku koncertów Marka Knopflera z zespołem. Wszystkie ciszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Nadszedł więc czas, byśmy zaprezentowali Państwu specjalne wydarzenie, jakim jest A Tribute to Dire Straist.

 

 

Regulamin dostępny tutaj

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tribute to Dire Straits"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Impact Festival 2022 ogłasza wykonawców

Jeden z najważniejszych festiwali ciężkiej muzyki odbędzie się w Krakowie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!