Koncert
The Royal Moscow Ballet

The Royal Moscow Ballet

  • 2022-02-04
  • ICE Kraków, Kraków

Opis

The Royal Moscow Ballet, grupa taneczna znana na świecie ze swoich spektakli pełnych niesamowitych akrobacji, skoków i piruetów, zawita do Polski już w lutym 2022 roku! Najlepszy moskiewski balet oczaruje widzów spektaklem “Jezioro łabędzie” - ponadczasowym klasykiem, którego każdy powinien zobaczyć!

Już w lutym na polskich scenach królować będzie balet w najlepszym wydaniu! Światowej klasy mistrzowie tańca z The Royal Moscow Ballet przyjadą wtedy do naszego kraju z cyklem wyjątkowych spektakli “Jezioro łabędzie”. Zimowa trasa będzie jedyną w 2022 roku wizytą moskiewskich artystów w Polsce, a balet na takim poziomie to absolutny artystyczny rarytas, którego nie można przegapić!

Zobaczcie zapowiedź tych wyjątkowych spektakli z zapierającymi dech w piersiach fragmentami tańca The Royal Moscow Ballet! A to wszystko jedynie przedsmak baletowych występów, które będzie można podziwiać w lutym!

Nawet tancerze “The Royal Moscow Ballet” nie kryją ekscytacji swoimi spektaklami. W końcu udział w klasycznym “Jeziorze łabędzim” to wyróżnienie, o którym marzy każda baletnica.

- To czysta esencja baletu klasycznego, więc jestem bardzo dumna, że mogę występować w tym spektaklu. Wiem też, że publiczność to pokocha! - mówi Natalia Gubanova, solistka The Royal Moscow Ballet w spektaklu “Jezioro łabędzie”.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Royal Moscow Ballet"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Griff i Sigrid wydały wspólny singiel "Head on Fire" [WIDEO]

Dwie utalentowane wokalistki Griff i Sigrid, połączyły siły we wspólnym singlu.

Meat Loaf
Nie żyje Meat Loaf. Zmarł w wieku 74 lat

Kim był i skąd możemy go znać?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!