Koncert
ROCK POEZJI

ROCK POEZJI

  • 2019-03-20, , godzina 19:30
  • od 55 zł
  • Kijów.Centrum - sala studio, Kraków

Wystąpili

Opis

Zapraszamy na niezapomniane multimedialne widowisko muzyczne Rock Poezji. Koncert odbędzie się 20 marca 2019 roku w krakowskim Kijów.Centrum. Piękne i głębokie poetyckie teksty Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana w rockowych interpretacjach Damiana Ukeje, Michała Gasza i Jarka Wista z towarzyszeniem orkiestry FF.

UWAGA! Widowisko ,,Rock Poezji" zaplanowane na 19 października 2018 zostało przeniesione na 20 marca 2019. Miejsce i godzina koncertu nie ulegają zmianie - bilety zakupione wcześniej zachowują ważność.

Wieczór dla koneserów niebanalnej muzyki z przesłaniem. Dynamiczne, uwspółcześnione wersje utworów w aranżacjach z pogranicza akustycznego rock'a. Trzech niepokornych gentelman'ów, tym razem w nienagannie skrojonych garniturach wprowadzi Was w świat romantycznych, intymnych tekstów najwybitniejszych twórców poezji śpiewanej.

Scenariusz, reżyseria, aranżacje, kierownictwo artystyczne: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens.

Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na koncert legitymacji szkolnej, legitymacji emeryta lub dowodu osobistego, na podstawie których można będzie stwierdzić wiek.

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!

Pokahontaz - Średniowiecze
Pokahontaz prezentuje klip "Średniowiecze" zapowiadający nowy album [WIDEO]

Gościnnie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko.