Koncert
Road to Soulstone Gathering: The Stubs + Neal Cassady, Only Sons

Road to Soulstone Gathering: The Stubs + Neal Cassady, Only Sons

  • 2021-09-09
  • 49 zł - pierwsze 50 sztuk! 59 zł - przedsprzedaż regularna; 69 zł – w dniu koncertu.
  • Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 49.

fot. Justyna Kamińska

Opis

THE STUBS (Warszawa) rock and roll, punk rock:
W 2017 roku wydawnictwem wymownie zatytułowanym "Let's Die", znakomite stołeczne trio The Stubs zakończyło działalność. Na szczęście słynąca z kapitalnych koncertów kapela nie wytrzymała na muzycznej emeryturze i w 2021 roku ogłosiła swój powrót na scenę.
Ogłoszenie reaktywacji zbiegło się z opublikowaniem premierowego nagrania "Shake That Thing For The Crimson King", w którym słychać wszystkie charakterystyczne elementy dla The Stubs, brud gitar, niesamowitą energię, sporą dawkę jajcarstwa oraz to, że oni niezmiennie są szczerzy do bólu w tym, co robią. Niedługo po premierze "Shake That Thing For The Crimson King", dokładnie 1 kwietnia 2021, pojawiła się EP-ka "Make The Stubs Dead Again" wypełniona w sumie czterema kawałkami w tym jednym coverem.
 
NEAL CASSADY (Kraków) rock alternatywny, neo-psychodela, rock’n’roll:
Neal Cassady łączy w swojej twórczości elementy rocka, punka oraz psychodelii, a nawet jazzu. Grupa zaprezentowała swój debiutancki album „Night Howler” w 2015 roku, a trzy lata później ukazał się ich kolejny krążek – „Later Than You Think”. Obie produkcje zostały wydane przez wytwónię Music Is The Weapon. 
Neal Cassady gościł na scenie wielu kultowych wydarzeń w Polsce, takich jak festiwal w Jarocinie, krakowskie Wianki, czy Soundrive Festival w Gdańsku.
 
ONLY SONS (Kraków) hard rock, metal:
Energiczna krakowska ekipa grająca muzyczną mieszankę rock’n’rolla z lat 90, hard rocka oraz metalu. W swojej twórczości zespół inspiruje się artystami, takimi jak: Alice In Chains, Mastodon, Soundgarden czy Baroness. Najnowszym wydawnictwem grupy jest album o przewrotnym tytule „Lions And Unicorns”, który ukazał się pod koniec 2019 roku.
 
ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Road to Soulstone Gathering: The Stubs + Neal Cassady, Only Sons"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Lisa - Money
Lisa w układzie taneczym do kawałka "Money" [WIDEO]

Raperka i tancerka z grupy Blackpink pokazała efektowny klip.

Sarsa nowy singiel
Nowy singiel od Sarsy "Przyspieszam" zapowiada nowy album artystki! [WIDEO]

Zobacz, co wiadomo o najnowszym utworze piosenkarki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!