Koncert
Offcamera 2019 - OFFScena

Offcamera 2019 - OFFScena

  • 2019-04-28
  • Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 26.

fot. Karolina Stokłosa

Opis

SABINA
Z wykształcenia aktorka. Obecnie oprócz grania w teatrze zajmuje się także muzyką. Projekt "SABINA" rozpoczął się w styczniu 2018 roku. Jej twórczość to nowe i świeże brzmienia, które sama określa jako autorskie, osobiste i kolorowe. Muzyka podszyta elektroniką już zdobyła uznanie, co skutkowało zaproszeniem na wiele ciekawych supportów, doskonale przyjętych przez publiczność.

BARBAROSSA
Słynny londyński multiinstrumentalista James Mathé. Jego muzyczna podróż za-częła się od ludowej ballady, po czym stał się częścią Fence Collective, a następnie członkiem ze-społu m.in. Jose Gonzaleza, Johnny Flynna, czy składu Junip. Jednak z debiutanckim albumem „Bloodlines” Mathé zaczął nadawać utworom elektroniczną nutę, a przy kolejnym wydawnictwie „Imager” i zeszłorocznego "Lier" zakończył transformację w pełnoprawnego elektronicznego łowcę dusz i emocji. Off Scenowy występ Barbarossy, nie zawiedzie fanów songwriterskich melodii, pod-bitych delikatnym elektronicznym bitem w stylu SOHN czy RY X.

JAAA!
Jeden z najjaśniejszych zespołów rodzimej elektroniki, który od pierwszego albumu mocno zamieszał na polskiej scenie muzycznej. Tworzą muzykę na syntezatorach, samplerach i gitarach, która wymyka się schematom i przełamuje stylistyczne bariery. Transowe rytmy, mocny bas i cha-rakterystyczny melancholijny wokal - wykorzystywany jak kolejny instrument - to połączenie, któ-rego zadaniem nadrzędnym, jest gra na naszych emocjach. Zespół w zeszłym roku wydał rewelacyjny album - Bujillo, drugą część trylogii o losach Remika i po za kolejny spotkali się ze świetnymi re-cenzjami. Muzycy przez lata eksperymentowali z różnymi gatunkami muzycznym, będąc częścią projektów jazzowych, elektronicznych i eksperymentalnych. Dzięki temu podczas koncertów grupy czujesz ogrom emocji i dźwięków - nie do końca zrozumiałych, co ostatecznie okazuje się najwięk-szym atutem ich muzyki.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Offcamera 2019 - OFFScena "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Billie Eilish
Najgorętsze single sezonu 2019

Sprawdźcie, czego teraz warto posłuchać!

Duo Jatekok
Duo Jatekok supportem przed Rammsteinem w Chorzowie

Zespół wykona utwory z albumu "Klavier" Rammsteina na cztery ręce i dwa fortepiany!