Koncert
Muse

Muse

  • 2019-06-22
  • Tauron Arena , Kraków

Wystąpią

Opis

MUSE ogłaszają Simulation Theory World Tour! Trasa będzie promować nowy album Simulation Theorywydany przez Warner Bros. Records. Legendarny zespół przyjedzie do Polski 22 czerwca, by wystąpić na TAURON Arena Kraków. W roli supportu Allusinlove! MUSE bilety już w sprzedaży.

MUSE Simulation Theory World Tour

Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards, będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie.

Muse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiachniesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem:

Najlepsze show na świecie” - Q Magazine

Największa ekstrawagancja dźwiękowa i wizualna” - Vancouver Sun

Wieczór, który ustanawia nowe standardy możliwości na rockowej arenie.” - The Independent (UK)

Porywający, teatralny i technicznie nieskazitelny, to był rockowy koncert najwyższej jakości od Muse, mistrzów muzycznej destrukcji” - The Standard (UK)

Muse tworzą Matt BellamyDominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nadchodzący album Simulation Theory zostanie wydany 9 listopada. Ostatni album Drones ujrzał światło dzienne w czerwcu 2015 roku i debiutował na pierwszym miejscu w 21 krajach na całym świecie, będąc tym samym pierwszym albumem w ich karierze, który zajął pierwsze miejsce w USA. Album zdobył drugą w karierze zespołu Grammy Award w kategorii Best Rock Album w lutym 2016 roku. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

ip

 

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Marta Zalewska
Marta Zalewska w klipe do piosenki "Hey You" [WIDEO]

Zobacz teledysk promujący debiutancki album artystki.

Opole Songwriters Festival ogłosił line up

Zobaczcie program świetnego, alternatywnego "tego drugiego festiwalu z Opola".

Konkurs Ziaja