Koncert
MONATIK

MONATIK

  • 2019-03-29, , godzina 19:00
  • od 119 zł
  • Kwadrat , Kraków

Opis

Zapraszamy na koncert MONATIKA! Ukraiński wokalista, autor i producent muzyczny zagości na koncertach w trzech miastach

MONATIK - Laureat prestiżowych konkursów w kategorii ,,Najlepszy wykonawca", ,,Najlepszy teledysk" i ,,Przebój roku" na Ukrainie, w Rosji i krajach Bałtyckich. Wielokrotny zwycięzca nagród: YUNA i M1 Music Awards, trener projektu ,,Głos. Dzieci", nazywany autorem najbardziej tanecznych przebojów, a przez czasopismo ELLE okrzyknięty najbardziej stylowym piosenkarzem. Wielokrotnie nazwany przez krytyków ,,twórcą nowej ery w muzyce popularnej" oraz prekursorem muzyki tanecznej. Nic dziwnego więc, że jego przeboje: ,,To, od czego jesteś szalona", ,,Vitamin D", ,,Krąży", ,,Mokra", ,,Wieczność" nie opuszczają czołowych pozycji na listach przebojów nie tylko Ukrainy, ale i całej Europy, a krążek ,,Brzmi" nazwany został przez YUNA ,,Najlepszym albumem" w kategorii muzyki zawodowej. Jako gość specjalny, otwierał Konkurs Piosenki <> w Kijowie, a utwór ,,Spinning" już pierwszego dnia podbił YouTube, stając się niezaprzeczalnym hitem wśród fanów i europejskich mediów.

Jego koncert ,,Vitamin D", który odbył się w październiku 2017 r. w kijowskim Pałacu Sportu, uznany został przez YUNA za ,,Najlepsze koncertowe show", otrzymując także uznaną nagrodę telewizyjną ,,Teletriumf". Z programem tym odwiedził wszystkie zakątki Ukrainy, dotarł do Ameryki, Niemiec, Kazachstanu, Hiszpanii, Francji i Zjednoczonych Krajów Arabskich, gdzie od dawna czekali na niego fani. Bilety na trasę koncertową artysty zostały wyprzedane na długo przed jej rozpoczęciem.

W pierwszy dzień ukraińskiego lata 2019 r. - 1 czerwca MONATIK zaprezentuje swój trzeci studyjny album na głównej arenie sportowej w kraju - NSK ,,Olimpijski". W albumie prezentowane będą znane już przeboje: ,,To, od czego jesteś szalona", ,,Życie śpiewa", ,,Ten dzień" oraz ,,Głęboko".

MONATIK w Polsce. MONATIK koncerty. Koncerty Warszawa. Koncerty Kraków. Koncerty Wrocław. MONATIK bilety dostępne na eBilet!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "MONATIK"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Ellie Goulding - Sixteen
Ellie Goulding w klipie do singla "Sixteen" [WIDEO]

Piosenkarka robi się nostalgiczna?

Michael Kiwanuka
Piosenka "Cold Little Heart" promuje powrót "Wielkich kłamstewek" [WIDEO]

Utwór w wykonaniu Michaela Kiwanuki pojawia się w zwiastunie drugiego sezonu serialu HBO.

Konkurs Ziaja