Koncert
Mikromusic

Mikromusic

  • 2022-02-04, , godzina 20:00
  • 69 zł (Mikromusic)
  • Klub STUDIO, Kraków

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert Mikromusic - zespoł wystąpi wkrótce w Łodzi i Krakowie. Mikromusic bilety na koncerty już w sprzedaży.

Mikromusic Kraksa

Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem ,,Kraksa" opowiada o miłosci. O miłosci bezwzglednej, do własnej osoby, wewnetrznego dziecka, przyjacioł, psa, o miłosci przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma sie cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosi

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Mikromusic"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Griff i Sigrid wydały wspólny singiel "Head on Fire" [WIDEO]

Dwie utalentowane wokalistki Griff i Sigrid, połączyły siły we wspólnym singlu.

Meat Loaf
Nie żyje Meat Loaf. Zmarł w wieku 74 lat

Kim był i skąd możemy go znać?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!