Koncert
Messa, Wyatt E., Moonstone

Messa, Wyatt E., Moonstone

  • 2022-04-28
  • Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 22.

fot. Katarzyna Skobiej

Opis

Messa
Włoski projekt czerpiący z doom metalowych korzeni, uzupełniający je całą gamą innych gatunków. Dark Ambient, Jazz, Blues - wszystko to można spotkać w twórczości zespołu. Tym, co czyni ją dodatkowo unikatową jest głos Sary Bianchin, który kreuje niespotykaną w żadnym innym projekcie atmosferę. Messa powraca do Alchemii z nową płytą, której premiera zapowiedziana jest na 11.03.2022

Wyatt E.
Piszą, że grają "muzykę dla Bogów", a my nie wątpimy. Skrywający swe twarze zespół przekształca bowiem koncert w spektakl umieszczony orientalno-doomowym świecie. Po ich koncercie na ostatnim Red Smoke Festivalu nie było żadnych wątpliwości - Wyatt E. musi wrócić.

Moonstone
Podróż do krainy Riffu otwierająca wieczór w Alchemii. Swoim ciężarem wprowadzi Was w idealny nastrój do dalszej eksploracji dźwięków. SLOW.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Messa, Wyatt E., Moonstone"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kalush Orchestra świętuje zwycięstwo w Eurowizji 2022 [WIDEO]

Zespół uczcił zwycięstwo wydając nowy klip "Stefania".

Kendrick
Kendrick Lamar powraca z nowym albumem "Mr. Morale & the Big Steppers" [WIDEO]

Czy artysta wystąpi w Polsce podczas swojej trasy koncertowej po Europie?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!