Koncert
Maroon 5

Maroon 5

  • 2019-06-06
  • 199-800
  • TAURON Arena Krakow, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Wystąpią

Opis

Zespół Maroon 5 wyrusza w międzynarodową trasę koncertową Red Pill Blues Tour. Na mapie nie zabrakło Polski. Grupa wystąpi w Krakowie, a w charakterze gościa specjalnego zobaczymy Sigrid.

Maroon 5 wystąpią 6 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Warto podkreślić, że polski koncert to jeden z sześciu występów w Europie w tej części trasy. Grupę dowodzoną przez Adama Levine’a będzie można zobaczyć jeszcze w Aalborg, Berlinie, Pradze, Amsterdamie oraz Paryżu.

Maroon 5 to trzykrotni zwycięzcy Grammy, na koncie mają także szereg innych prestiżowych wyróżnień, w tym m.in. American Music Awards, Billboard Music Awards czy Teen Choice Awards. Zespół sprzedał ponad 75 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie. Najnowsze dokonanie w ich dyskografii to "Red Pill Blues" wydane w listopadzie 2017. Ostatni singiel – "Girls Like You" z gościnnym udziałem Cardi B – znalazł się pięć razy z rzędu na pierwszym miejscu listy Top 40, cztery razy z rzędu na pierwszym miejscu HOT AC, jest drugi na liście Billboard Hot 100 oraz osiągnął #1 na iTunes. W rankingu Spotify kawałek zajął drugie miejsce w zestawieniu najczęściej streamowanych utworów latem 2018.

W roli supportu na koncercie pojawi się Sigrid. Będzie to drugi występ artystki w naszym kraju. Po raz pierwszy polska publiczność mogła podziwiać ją na Openerze. Występ zebrał rewelacyjne opinie. W relacji CoJestGrane24 czytaliśmy:

"Dla norweskiej piosenkarki Open'er był pierwszą wizytą w Polsce. Nie liczyła zapewne, że przywita ją kilkutysięczny tłum szczelnie wypełniający największy namiot festiwalu, niecierpliwie wyczekujących jej koncertu. „Ilu was tu jest!” mówiła ze sceny próbując wzrokiem ogarnąć morze publiczności. Jej serdeczne odurzenie, wyciskające łzy przejęcie, szczere niedowierzanie były naprawdę wzruszające. Nie trzeba było lubić jej muzyki, by poczuć do Sigrid sympatię. W odrealnionym przez media społecznościowe świecie, gdzie radość mierzy się like’ami, a wartość selfiakami, taka intymna chwila emocjonalnej bezbronności była na wagę złota."

Bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie jako pierwsi mogą kupić klienci banku Citi Handlowy. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 31 sierpnia (piątek) o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Noncy Kochanek powraca z albumem "Randka w Ciemności"

Trzeci studyjny album Dżentelmenów Metalu doczeka się swojej premiery 11 stycznia 2019 roku.

Rod Stewart
Rod Stewart zagra w Krakowie

Artysta wystąpi 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Konkurs Ziaja