Koncert
Majestica + Kalidia

Majestica + Kalidia

  • 2022-12-27, , godzina 19:30
  • 85 zł (Majestica + Kalidia)
  • Klub Kwadrat, Kraków

Bilety

Opis

Szwedzka Majestica w Polsce! Zespół zagra już 23 grudnia 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Majestica bilety na grudniowy koncert już dostępne.

Majestica w Polsce

Majestica zaprezentuje się w Krakowie w ramach promocji ich nowego, wyjątkowego albumu ,,A Christmas Carol" (2020, Nuclear Blast Records). To ubiegłoroczne wydawnictwo grupy opisywane jest jako muzyczna podróż w świątecznym klimacie ,,Opowieści Wigilijnej" u boku Ebenezera Scrooge'a.  

MAJESTICA (Szwecja) symfoniczny power metal

Wokalist

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Majestica + Kalidia"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
rodzinny biznes
Platyna dla albumu "Rodzinny Biznes" dwa tygodnie przed jego premierą

Kolejne wyróżnienie dla albumu w preorderze.

PinkPantheress i Mura Masa przedstawiają nowy singiel "Boy's a liar" [AUDIO]

Artystka wyjaśnia dlaczego mężczyźni to dranie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!