Koncert
Iron Maiden - The Future Past Tour 2023

Iron Maiden - The Future Past Tour 2023

  • 2023-06-13, , godzina 18:00
  • 230 zł (IRON MAIDEN)
  • Tauron Arena Kraków, Kraków

Bilety

Opis

DODATKOWY KONCERT W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, Iron Maiden wystąpią w TAURON Arenie Kraków dwukrotnie - bilety na dodatkowy koncert już w sprzedaży!

 

Iron Maiden w Polsce! Grupa wyruszy w trasę koncertową po Europie latem 2023 roku, 13 i 14 czerwca prezentując się w TAURON Arenie Kraków. Trasa The Future Past Tour zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu - Senjutsu, a także skupi się na kultowej płycie Somewhere In Time z 1986 roku oraz

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Iron Maiden - The Future Past Tour 2023"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!