Koncert
Irena Santor "Ty i walc Embarras"

Irena Santor "Ty i walc Embarras"

  • 2019-02-17, , godzina 18:00
  • 90 zł
  • Auditorium Maximum UJ, Kraków

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na występ niekwestionowanej Pierwszej Damy Polskiej Piosenki - IRENY SANTOR z koncertem pt. "Ty i walc Embarras". Artystka wystąpi 17 lutego 2019 roku w Auditorium Maximum UJ w Krakowie. Irena Santor bilety na koncert Ty i walc Embarras już w sprzedaży.

W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty ,,Kręci mnie ten świat" oraz najnowszej płyty ,,Punkt widzenia", która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. ,,Tych lat nie odda nikt", ,,Powrócisz tu", ,,Już nie ma dzikich plaż", ,,Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą...

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:

Mariusz Dubrawski - fortepian

Wojciech Ruciński - kontrabas

Grzegorz Poliszak - perkusja

Irena Santor koncert Kraków - 17.02.2019, Auditorium Maximum UJ. Irena Santor koncerty.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande ma wszystko w klipie "7 rings" [WIDEO]

"Jak czegoś chcę - dostaję to" - śpiewa popularna artystka.

Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.