Koncert
Impact Festival 2019 - dzień 1

Impact Festival 2019 - dzień 1

  • 2019-06-11, , godzina 17:30
  • od 340 zł
  • Tauron Arena Kraków, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 44.

fot. Karolina Stokłosa

Wystąpili

Opis

Jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych amerykańskich zespołów rockowych wszech czasów - ALICE IN CHAINS - zagra na Impact Festival! Formacja wystąpi 11 czerwca 2019 w TAURON Arenie Kraków podczas 7 edycji festiwalu, której headlinerem będzie TOOL! To już 11 lat minęło od ostatniego występu TOOL w Polsce. Po długiej przerwie fani zostaną w przyszłym roku wynagrodzeni za cierpliwość i będą mogli ponownie zobaczyć zespół na żywo. Impact Festival 2019 bilety już w sprzedaży!

Ogłoszenia kolejnych zespołów wkrótce!

Alice In Chains zdobyli wiele nominacji do nagrody Grammy, sprzedali ponad 20 milionów albumów i zgromadzili miliony fanów na całym świecie. Obok Nirvany, Pearl Jam i Soundgarden, jako ,,Wielka Czwórka z Seattle", zmienili brzmienie współczesnego rocka.

W sierpniu wydali pierwszy od pięciu lat album studyjny ,,Rainier Fog", który, oczywiście poza oczekiwanymi przez fanów największymi hitami, zaprezentują na żywo w Krakowie.

Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Korn, Paramore, Slipknot i wiele więcej - to już za nami...Teraz czas na siódmą edycję!

Impact Festival 2019 - 11 czerwca, TAURON Arena Kraków - DO ZOBACZENIA!
Tool bilety

Uwaga! bilety na Impact Festival są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

Limit na jedną kartę kredytową,

Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 2 sztuki.

Do każdego zamówienia doliczana jest opłata w wysokości 12 zł.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Tool koncert Polska, Alice In Chains koncert - Impact Festival Kraków. Alice In Chains bilety

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Marta Zalewska
Marta Zalewska w klipe do piosenki "Hey You" [WIDEO]

Zobacz teledysk promujący debiutancki album artystki.

Opole Songwriters Festival ogłosił line up

Zobaczcie program świetnego, alternatywnego "tego drugiego festiwalu z Opola".

Konkurs Ziaja