Koncert
Il Divo

Il Divo

  • 2020-11-06, , godzina 20:00
  • 185 zł (Il Divo)
  • Tauron Arena Kraków, Kraków

Bilety

Opis

Il Divo ponownie w Polsce! Ukochany przez Polaków kwartet Il Divo zaśpiewa 6 listopada 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Il Divo bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

O Il Divo

Międzynarodowy kwartet wokalistów tworzą Carlos Marin, Urs Toni Bühler, Sébastien Izambard i David Miller. Kwartet jest prekursorem gatunku określanego mianem classical crossover - łączą śpiew operowy z muzyką rozrywkową i aranżują na nowo światowe hity ze znaną dla siebie klasą i elegancją. Całość sprawia, że nie tylko zespół, ale i gatunek sam w sobie przyciąga coraz większe tłumy fanów. To właśnie Il Divo obok Sarah Brightman i Andrei Bocellego są głównymi przedstawicielami tego nurtu. W ślad za ich sukcesem poszli inni artyści: Il Volo, 2Cellos i David Garrett - znani dziś na całym świecie, a także znajdujący się u progu sławy pianiści z Bel Suono. Artyści sięgając po różne gatunki muzyczne, finezyjnie łączą je w spójną i ciekawie wybrzmiewającą propozycję. 


Il Divo występuje razem od 16 lat, a za ojca ich sukcesu uważa się Simona Cowella, znanego łowcy talentów i jurora programów typu talent show

Il Divo koncerty

Interpretacja największych hitów z podziałem na głosy w ich wykonaniu nie ma sobie równych, a każdy koncert Il Divo w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Już od pierwszej wizyty w Polsce w 2012 roku zespół powraca w roli coraz większej gwiazdy. Wokaliści nie tylko są dobrze znani za sprawą wcześniejszych koncertów na żywo, ale także z emisji telewizyjnych. Wielkim sukcesem okazał się występ kwartetu przed rokiem, podczas jubileuszu 1050-lecia powstania biskupstwa poznańskiego, relacjonowany na antenie telewizyjnej. Il Divo zaśpiewało wówczas na scenie umiejscowionej tuż nad Wartą na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Kwartet oklaskiwała 20-tysięczna publiczność, a jeśli dodać pozostałe pięć występów - wieczory w roli głównej z zespołem podziwiało w Polsce blisko 60 tysięcy osób!

 

Podczas ostatniej wizyty tenorów w Polsce - w łódzkiej Atlas Arenie 20 lipca tego roku - można było usłyszeć piosenki z najnowszego wydawnictwaTIMELESS, a także niezapomniane, największe przeboje: ,,Hola", ,,All of Me",,,Caruso", ,,Besame Mucho", ,,Quien Sera", ,,My Way", ,,All of Me", ,,Unforgettable", ,,Wonderful World", ,,To et moi", ,,Amazing Grace" oraz ,,Time To Say Goodbye".

 

- Ostatni koncert Il Divo w Łodzi sprawił, że poprzeczka oczekiwań została umieszczona bardzo wysoko. Przypomnę, że wieczór z kwartetem był zupełnie inny od poprzednich: mieliśmy zaręczyny i przyszła panna młoda została zaproszona na scenę, a pod koniec występu publiczność zachowywała się wręcz entuzjastycznie zbliżając się w bezpośrednie sąsiedztwo występujących artystów. Wokaliści byli rozluźnieni, a fani uszczęśliwieni. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko powiedzieć: do zobaczenia już wkrótce w Krakowie! - mówi Janusz Stefański z Prestige MJM, która zorganizuje przyszłoroczny występ Il Divo.

Il Divo bilety

Bilet VIP gwarantuje:

  • bilet na koncert
  • bary z winem
  • alkoholowe koktajle
  • poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. (Bufet zawierać będzie wybór starterów typu ,,finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery)
  • bary piwne
  • napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Il Divo"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!