Koncert
Hip Hop Festival Kraków

Hip Hop Festival Kraków

  • 2020-02-22, , godzina 17:00
  • 59–119 zł
  • Klub Studio, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 34.

fot. Karolina Stokłosa

Opis

Druga edycja Hip Hop Festival Kraków organizowana przez Fresh n Dope oraz No Sleep. Podczas imprezy wystąpi łącznie ośmiu artystów z Polski. Do tej pory ogłoszeni zostali Mr. Kękę, Tymek, Joda oraz Gedziula.

bilety standard:
I pula 59zł

II pula 69zł
III pula 79zł
IV pula 89zł
V pula 99zł

bilety antresola:
I pula 79zł - w sprzedaży
II pula 99zł
III pula 119zł
Bilet uprawnia do oglądania koncertu z poziomu antresoli znajdującej się naprzeciw sceny i oferującej bardzo dobrą widoczność. Antresola oferuje wyłącznie miejsca siedzące nienumerowane. Bilet nie umożliwia wstępu na płytę klubu.

Osoby które nie ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu, będąc pod opieką osoby dorosłej, która bierze za nią pełną odpowiedzialność, po zakupie biletów dla osoby niepełnoletniej oraz dorosłej.

Przypominamy, że kupując bilety od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Hip Hop Festival Kraków"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kraków, koncerty Kraków na dziś, koncerty Kraków jutro, koncerty Kraków w tym tygodniu, koncerty Kraków na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Clutch
Weterani amerykańskiego hard rocka zagrają na Pol'and'Rock 2021

Clutch będzie gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu.

Kanał muzyczny TVP - informacje
Kanał muzyczny TVP. W planach teledyski i filmy o muzykach

Oto co zamierza wprowadzić telewizja publiczna do swojej oferty.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!