Koncert
Flogging Molly

Flogging Molly

  • 2022-07-19
  • Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w piątek 13 grudni
  • Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej „KWADRAT”, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 37.

fot. Justyna Kamińska

Wystąpili

Opis

W skład Flogging Molly wchodzą Dave King (wokal, gitara akustyczna, bodhran), Bridget Regan (skrzypce, blaszany gwizdek, wokal), Dennis Casey (gitara, wokal), Matt Hensley (akordeon, harmonijka, wokal), Nathen Maxwell (bas). gitara, wokal), Spencer Swain (mandolina, banjo, gitara, wokal) i Mike Alonso (perkusja, perkusja). Zaczynając jako zespół w Molly Malone's w Los Angeles i zdobywając lojalnych fanów poprzez niekończącą się liczbę koncertów, Flogging Molly stał się podstawą punkowej sceny w ciągu ostatnich 20 lat. W swoim dorobku maja również pięć albumów studyjnych.

Liczne występy telewizyjne w późnych godzinach wieczornych, wyprzedane rejsy Salty Dog przez Karaiby i coroczny Festiwal Św.Patryka w Los Angeles. Zespół pracuje obecnie nad kontynuacją najnowszego albumu w wytwórni Rise Records, „Life Is Good”. Niedawno zespół ponownie wydał album Swagger z ekskluzywnymi utworami, tradycyjnym irlandzkim zestawem, 60-minutowym filmem i niezwykłymi dodatkami w zestawie kolekcjonerskim.

 

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Olivia Addams powraca z nowym singlem "Alexa, Skip To Friday" [WIDEO]

To kolejny utwór artystki który pokochacie nawet po jednym przesłuchaniu!

Mata JESTEM POJ384NY
Mata bije rekordy odtworzeń na Spotify nowym singlem!

Który raz Matczak bije rekordy streamów?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!