Koncert
AMENRA + JO QUAIL, DOM ZŁY

AMENRA + JO QUAIL, DOM ZŁY

  • 2022-04-11, , godzina 19:00
  • 110 zł (Amenra + Jo Quail)
  • Klub Kwadrat, Kraków

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 32.

fot. Justyna Kamińska

Wystąpili

Opis

Amenra już 11 kwietnia 2022 zagra w krakowskim klubie Kwadrat w ramach promocji najnowszego albumu "De Doorn"! W roli supportów wystąpią Jo Quail oraz Dom Zły.

AMENRA
+ JO QUAIL
+ DOM ZŁY

Amenra to bez wątpienia jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny post-metalowej w ostatnich latach. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech funkcjonującego już od ponad dwóch dekad zespołu jest utożsamianie wszystkich jego płyt z mszą – każdy krążek przywoływać ma konkretny moment w czasie, utwory natomiast są momentami pełnymi bólu i zwątpienia. Belgowie są założycielami Church of Ra – kolektywu skupiającego artystów o podobnej wizji, w którego skład dodatkowo wchodzą m.in. Oathbraker czy The Black Heart Rebellion. Na początku października zespół poinformował o podpisaniu kontraktu z amerykańską wytwórnią Relapse Records, pod której to egidą 25 czerwca 2021 roku ukazał się nowy album Amenra "De Doorn".
 
Jo Quail to angielska kompozytorka, której muzyka to innowacyjne podejście do gry na wiolonczeli. Wśród swoich największych inspiracji wymienia prace takich artystów jak Barbara Hepworth, Arvo Pärt oraz zespół Tool. Swoją solową karierę rozpoczęła w 2010 roku i od tego czasu wydała 4 płyty. Ostatnia z nich, „Exsolve”, ukazała się w listopadzie 2018 roku nakładem należącej do Jo wytwórni, AdderStone Records.

ip
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
WdoWa prezentuje nowy klip do utworu "TOAST! (miłość)" [WIDEO]

Zobaczcie nowe oblicze, pierwszej polskiej raperki.

Kalush Orchestra świętuje zwycięstwo w Eurowizji 2022 [WIDEO]

Zespół uczcił zwycięstwo wydając nowy klip "Stefania".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!