Koncert
8 Lat w Tybecie + Transgresja + gość specjalny

8 Lat w Tybecie + Transgresja + gość specjalny

  • 2019-03-23, , godzina 20:00
  • od 25 zł
  • Klub Zaścianek, Kraków

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na koncert 8 Lat w Tybecie + Transgresja + gość specjalny 23 marca w krakowskim klubie Zaścianek.

8 lat w Tybecie to brudny, surowy, energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego. Pięć silnych charakterów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Determinacja i upór w dążeniu do celu to sprawa nadrzędna. Muzycy przekładają treść nad formę, stawiają na naturalność i wiarygodność. Ich znakiem rozpoznawczym są ciężkie, surowe brzmienia gitar i energiczne, proste riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej.
Długo wyczekiwana debiutancka płyta zespołu 8 lat w Tybecie ukaże się na początku 2019 roku. Znajdzie się na niej 11 utworów, a wśród nich dobrze znane m.in. ze stacji Antyradio, Eska Rock, Radio Afera ,,Król Popkultury" czy ,,Po co tyle słów?". Finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017, a także uczestnicy największego polskiego festiwalu showcase'owego Spring Break Festival.

TRANSGRESJA
Na scenę ostro wejdzie psychodeliczna Transgresja: półfinaliści Mam Talent 2018, finaliści Antyfestu 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali. Wizerunkowe szaleństwo, perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne.
Bardzo mocny i życiowy przekaz, metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół zaszufladkować. Mówią: ,,gramy mocny, psychodeliczny ROCK". Do tego olbrzymia dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi - lampy UV, lasery, gra świateł.

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!

Pokahontaz - Średniowiecze
Pokahontaz prezentuje klip "Średniowiecze" zapowiadający nowy album [WIDEO]

Gościnnie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko.