Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lady Pank

Kiedy2017-10-28 godzina 18:00
Za ileprzedsprzedaż 70zł w dniu koncertu 80zł
GdzieKwadrat
ul. Skarżyńskiego 1
Kraków
Lady Pank

NAJBARDZIEJ LEGENDARNY POLSKI ZESPÓŁ ROCKOWY OBCHODZI W TYM ROKU JUBILEUSZ 35-LECIA! ZAŁOŻONY W 1981 ROKU PRZEZ JANA BORYSEWICZA, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJCENIONYCH POLSKICH KOMPOZYTORÓW I GITARZYSTÓW. WRAZ Z WOKALISTĄ JANUSZEM PANASEWICZEM STANOWIĄ TRZON GRUPY, KTÓRA JUŻ OD 35 LAT KRÓLUJE NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ.

PRZEBOJE: "MNIEJ NIŻ ZERO", "KRYZYSOWA NARZECZONA", "TAŃCZ GŁUPIA,  TAŃCZ", "MAŁA LADY PUNK","ZAMKI NA PIASKU", "ZAWSZE TAM, GDZIE TY", "SZTUKA  LATANIA", "FABRYKA MAŁP","WCIĄŻ BARDZIEJ OBCY", "VADEMECUM SKAUTA",  "ZOSTAWCIE TITANICA", "MARCHEWKOWE POLE", "TACY SAMI", "NA CO KOMU DZIŚ",  "7-ME NIEBO NIENAWIŚCI", "MŁODE ORŁY", "STRACH SIĘBAĆ" CZY "STACJA  WARSZAWA"   NA   STAŁE   WESZŁY   DO  KANONU   POLSKIEJ   MUZYKI   ROZRYWKOWEJ I WYCHOWAŁY JUŻ KILKA POKOLEŃ SŁUCHACZY".

PODCZAS 35-LETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ZESPÓŁ WYDAŁ PONAD 20 PŁYT, KTÓRE POBIŁY WSZELKIE REKORDY SPRZEDAŻY CZYNIĄC LADY PANK NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM ZESPOŁEMROCKOWYM W POLSCE. W KWIETNIU 2016 ROKU UKAZAŁ SIĘ PREMIEROWY ALBUM PT. "MIŁOŚĆ I WŁADZA", KTÓRY PROMUJE SINGIEL I TELEDYSK "MIŁOŚĆ" Z UDZIAŁEM ZNANEJ AKTORKI OLGI BOŁĄDŹ.

LADY PANK JEST PIERWSZYM POLSKIM ZESPOŁEM, KTÓRY POSIADA WŁASNE OFICJALNE INTERNETOWE RADIO "RMF LADY PANK" DOSTĘPNE W SERWISIE INTERNETOWYM RMFon.pl.

Z OKAZJI 35-LECIA ODBYWA SIĘ JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA, PODCZAS KTÓREJ ZESPÓŁ ODWIEDZI W SUMIE BLISKO 100 MIAST. KONCERTY LADY PANK TO PRAWIE DWUGODZINNALAWINA PRZEBOJÓW, EKSPLOZJA ENERGII, NIEPOWTARZALNE BRZMIENIE GITARY JANA BORYSEWICZA I CHARYZMATYCZNY WOKAL PANASEWICZA.

KAŻDY KONCERT PLENEROWY UŚWIETNIAJĄ WIZUALIZACJE  ORAZ HISTORYCZNE FILMY I TELEDYSKI ZESPOŁU WYŚWIETLANE NA EKRANIE LEDOWYM.

 

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2018-07-22EDISON FESTIVAL - DĄBROWSKA, KORTEZ, BOVSKA i inni!Baranowo
2018-07-27Albert Lee - jedyny koncert w Polsce!Amfiteatr Mrągowo, Mrągowo
2018-07-28Iron Maiden
2018-07-29#będzieczytane Ełk Festival Ełk - Ełckie Centrum Kultury
2018-07-2937. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk w MrągowieAmfiteatr Mrągowo, Mrągowo
2018-08-03Roger Waters - Us + Them Tauron Arena
2018-08-29Thirty Seconds to MarsTAURON Arena Krakow, ul. Stanisława Lema 7
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama