Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Elvis Presley - Live in Concert w czerwcu odwiedzi Polskę

2018-01-08

Elvis Presley – niekwestionowany król rock'n'rolla, autor prawie tysiąca utworów, doceniony muzyk i aktor, uznany za najlepiej sprzedającego się solowego artystę wszech czasów. Dzisiaj obchodziłby 83 rocznicę urodzin, a już w tym roku jego piosenki znów zabrzmią w wielkim stylu podczas niesamowitego muzycznego show. „Elvis Presley™ Live in Concert” oparte jest na największych przebojach Presleya, który dzięki nowej technologii „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. O muzyczne aranżacje zadba orkiestra symfoniczna, natomiast wyjątkowym gościem wydarzenia będzie żona artysty i producentka, Priscillia Presley. Polscy fani obejrzą show 7 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Bilety już w sprzedaży!

Polska publiczność usłyszy piosenki w wykonaniu najbardziej rozpoznawalnego głosu wszech czasów już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Występ zawiera archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Gościem specjalnym koncertu będzie Priscillia Presley.

Na kształt show „Elvis Presley™ Live in Concert” wpłynęły dwa orkiestrowe albumy „If I Can Dream" i „Wonder Of You". Dzięki ich fenomenalnemu sukcesowi oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej „Elvis Presley™ Live in Concert”, w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym „68 Comeback Special". Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę. - Cieszę się, że te wspaniałe albumy otrzymały nowe życie i udało nam się zaprezentować je na wielkiej scenie z pełną orkiestrą. Reakcje publiczności na całym świecie są wspaniałe, dlatego jestem bardzo podekscytowana, że w 2018 roku show odwiedzi dziesięć nowych europejskich miast. Jestem przekonana, że to bezprecedensowe doświadczenia dla ludzi, którzy nigdy nie otrzymali szansy zobaczenia Elvisa na żywo – zauważa Priscilla Presley, aktorka, autorka i producentka.

Koncert:
Data: 7 czerwca 2018,
Godz. 19:30 -22:00

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama