Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Szewska 14 Miasto:Kraków Tel:+48124222579

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Rozczarowana
2014-04-09
Rozczarowanie

Hey wszystkim :) Po 3 latach w końcu udało się zajrzeć do tego klubu w ostatnią sobotę. Zmiany są, niestety na gorsze... Dance floor zamienił się w istną palarnię, w której ciężko było oddychać, strach wyjść na parkiet bo kto potem zwróci za dziury w ubraniu jak co jedna osoba to w ręce a to fajka, a to piwo albo i to i to... Muzyka też średnio wypadła, m.in z 5-6 razy leciało chociażby 'ai se eu te pego' co się robi nudne i nie tylko ja zauważyłam, że co chwilę były te same nuty... Szatnia na zewnątrz, człowiek zgrzany po tańcach może się tylko choroby nabawić... Miłe wspomnienia są ale z 'Ręce i nogi'... W 'rin club' już raczej nie zagoszczę, a po tej nocy to tylko 'nie lubię'. Pozdrawiam :)

 
Seba
2013-01-21
Info!

Ja się pytam, gdzie ten Dj, który wcześniej grał? Wygląd sie zmienił, ale obsługa spada na łeb! ten dj nowy to chyba sie dopiero uczy grać? Co to znaczy nie mam starszych piosenek jak Ci nie pasuje to wypie*** Żenada! nie wiem jaką ksywkę miał ten wczesniejszy, ale przynajmniej potrafił rozkręcić imprezę. A teraz? jakieś elektro łupanki!! Weźcie sie w garść bo przechodzi mi ochota Was odwiedzać!

 
ania
2009-10-05
Bardzo OK

Fajne miejsce,często grają dobrą muzykę, nie zdarzają się chamskie sytuacje. Nie miałam tam nigdy sytuacji z narzucającymi się panami. Poza tym chodzę tam, bo mam Kraków na plus i w Ręce i Nogi dostaję z tą kartą 8 kamikadze w cenie 6. Fajny deal.

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama