Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Klub Filutek

Adres:ul. Rostafińskiego 10 Miasto:30-072 Kraków Tel:+48126174646www:http://www.klubfilutek.plemail:kontakt@klubfilutek.pl
Godziny otwarcia:10:00 – 2:00


 
Klub FILUTEK na Miasteczku Studenckim AGH jest idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi. W ofercie klubu znajduje się piętnaście rodzajów pizzy, kilka rodzajów kawy, szeroka gama drinków, przekąski oraz niecodzienny specjał: gorąca pajda chleba ze smalcem i ogórkiem.Atutem Filutka jest jego wystrój, dzięki któremu można oderwać się od zgiełku miasta, biesiadując do rana w dobrym towarzystwie i przy smacznym posiłku.  czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • możliwość rezerwacji
  • ochrona
  • ogródek
  • wentylacja
Ceny

Piwo:3.5zł


Oceń lokal Ogólna ocena: 7.92 / 10
Wygląd:7.88
Muzyka:7.5
Klimat:8.38

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Macia
2017-10-21
super!

Fajny klimat, pyszna pizza, mili pracownicy, polecam!

 
Monika
2017-04-22
Pizzeria

Stanowczo odradzam. Otrzymałam inna pizze niż zamawiałam. W dodatku przy dostawie do akademika, ilość składników na pizzy woła o pomstę do nieba.

 
głodna zawiedziona
2016-01-24
Na wynos nie polecam

Pizza w lokalu nie jest najgorsza, niestety zamawiając z dostawą można przeżyć szok. Ubogość składników i wygląd wołają o pomstę do nieba. W dodatku pizza dotarła zimna. Smuteczek, że klient który zamawia na wynos jest gorzej traktowany. Nie polecam dostawy.

 
mina
2015-11-09
bardzo przyjemnie

Super pizza, w super cenie. Zgodzę się ze obsługa jest nie do zawsze dobra. Super są dziewczyny robiące pizze, wiecznie uśmiechnięty barman Mateusz. Na minus jednak barmanki robiace łaskę obsługując klienta. Bardzo dobre ceny alkoholi. Lokal sam w sobie troche zbyt ciemny, wymaga nieco odświeżenia.

 
florian
2015-07-04
Beznadziejna obsługa.

Jedzenie może dobre, natomiast obsługa psuje wszystko, z łaską wbijają zamówienie, prześmiewczy, wywyższający się. Chłopak, który przyszedł pracować za karę, jeśli się tak czuję, to niech zmieni pracę. Nie polecam.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama