Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Szewska 5 Miasto:Kraków Tel:+48784828469

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

porazka
2018-04-14
porazka

Niedawno będąc gościem tego klubu, po wydaniu w nim dużej ilości pieniędzy, doznałam szoku w jaki sposów takie miasto jak Kraków może sobie pozwolić na takie dno mentalne. Ochroniarz pod wyraźnym wpływem środków odurzających zwynazywał mnie od najgorszych możliwych wyzwisk. Przezwał mnie idiotką, tepą dzidą, szmatą i k....Dodał, że wytrze moją mordą te krakowskie bruki.Takiej patologii jeszcze nie spotkałam. A wszystko dlatego, ze do klubu nie można wrócic po wyjsciu z niego. W środku została moja koleżanka, po którą nie mogłam wrócić. Ciekawa jestem jaki cel miała w tym "ochrona" zeby pijana dziewczyna została sama w klubie.... Porażka!!!!

 
szok
2015-12-06
faza

Czemu własciciel nie sprawdzi ochrony przeciez oni sa na jakis prochacha a ich kultura ma dużo do życzenia .Nie polecam tego lokalu i może w koncu policja wezmie sie za tych z ochroniarzy w tym klubie bo narkotyki tam można kupic tak szybko jsk szybko można kupic drinka.Doś że są na czymś to jeszcze biją bez powodu ludzie jak możecie pisać że jest ok .

 
Świadek
2015-03-15
Pobicie.

Akcja z 13.03.2015r godziną jakoś przed 3. Radzę bardzo uważać na ochronę w klubie. Mnie osobiście popchnął z dużą siłą i agresją po przeszedłem przez tasiemkę która była ściągnięta. Natomiast to co wydarzyło się później to jakaś masakra. Najpierw ochrona wyprowadza jakąś laskę dusząc ja za szyję a następnie dwóch psychopatów z ochrony wyprowadza kolesia. Nagle jeden z nich chwyta go za głowę i uderzą nią dwa razy w ścianę z taką siłą ze gość stracił przytomność, następnie wynieśli go przed "klub" i wrócili do środka.

 
Fran
2014-11-13
Racist club!!!

The worst club in all krakow.!!! In the enter are only racist security! Also in the club are girls who take money from guys, on bars they take money more then u shoud to pay, the wors felling from all my trip

 
Lolaa
2014-05-18
TRAGEDIA !

Tragedia ! nie dalo sie nawet stac na schodach tyle ludzi,ze nie dalo sie oddychac, dostalam z lokcia w twarz ani me ani be ani kukutyku. muzyka srednia, nie wiem za co ten klub ma dobra opinie ale raczej sie to zmieni. MAM NADZIEJE ! NIE POLECAM !!!!

 
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama