2023-12-09 | WADADA | 20:00 | |
2023-12-01 | SEDAA | 20:00 | |
2023-11-30 | MIR ( Bartosz Weber/Miłosz Pękala ) | 20:00 | |
2023-11-26 | Leepeck | 19:00 | |
2023-11-23 | Jo Quail | 20:00 | |
2023-11-22 | Jakub Skorupa | 20:00 | |
2023-11-19 | Tęgie Chłopy - Alchemia zabawy | 20:00 | |
2023-11-07 | Marek Pospieszalski Oktet | 20:00 | |
2023-11-04 | Follakzoid - Soulstone Gathering | 19:00 | |
2023-11-03 | Franek Warzywa & Młody Budda | 20:00 | |
2023-10-29 | Krakowska Jesień Jazzowa - Koncert Finałowy: Edition Redux | 20:00 | |
2023-10-28 | Dominik Strycharski Grzagorz Tarwid / DUO - Krakowska Jesień Jazzowa | 21:00 | |
2023-10-27 | HAŁASTRA/KOMBINATORYKA | 19:00 | |
2023-10-27 | HAŁASTRA/KOMBINATORYKA | 19:00 | |
2023-10-26 | Gypsy And The Acid Queen | 20:00 | |
2021-12-17 | X Urodziny The Perfumes + Nova Fala + Monsters Under My Bed | 19:15 | |
2018-12-07 | My Baby | 20:00 | |
2018-12-01 | BirdPen | 20:00 | |
2018-11-22 | Alex Clare | 20:00 | |
2017-04-29 | Koncert Fair weather Friends w Alchemii! | 20:30 | |
2017-04-05 | Jazzpospolita powraca do Alchemii z albumem "Humanizm" | 20:00 | |
2015-06-04 | Kinsky // + Ketha, The Gentle rt Of Cooking People | 19:00 | |
2015-03-21 | Mick Moss | 19:00 | |
2014-11-28 | Clock Machine - trasa promuj±ca album Greatest Hits | | |
2014-05-27 | Ghédalia Tazartès | 20:30 | |
2014-05-16 | MA + Dżindżer Projekt | 21:00 | |
2013-12-29 | Closterkeller | 20:01 | brak |
2013-10-26 | Admiral DMC & Herbaciarz | 22:00 | |
2013-10-25 | Piękni Chłopcy Graj± Piękne Piosenki | 22:00 | |
2013-10-19 | Wild Styles | 22:00 | |
2013-10-18 | Kinky Beats | 22:00 | |
2013-09-21 | Wild Styles | 21:00 | |
2013-09-20 | Tsunami: Minoo & Good Paul | 22:00 | |
2013-09-14 | Niestrudzeni Pielgrzymi Miło¶ci | 22:00 | |
2013-09-13 | Kinky beats | 22:00 | |
2013-09-07 | Wild Styles | 22:00 | |
2013-09-06 | All Bass AudioVisual | 22:00 | |
2013-08-30 | Czesław ¦piewa | 20:30 | |
2013-08-10 | Kinky Beats Special: Admiral DMC | 22:00 | |
2013-08-09 | Superficial | 22:00 | |
2013-06-08 | Dj Steez @ Wild Styles | 22:00 | |
2013-06-07 | „All Bass Music” – Contesta | 22:00 | |
2013-05-20 | Shoshana | 20:00 | |
2013-05-18 | Iroha | 20:00 | |
2013-05-12 | Hard Times | 20:00 | |
2013-05-11 | Bartek Przytuła Band | 20:00 | |
2013-05-10 | Bushmills presents The Phantom | 22:00 | |
2013-05-09 | Rykarda Parasol | 20:00 | |
2013-04-06 | Kindy Beats | 22:00 | |
2013-04-05 | Ostatni w Raju | 20:00 | |
2013-04-05 | Wild Styles | 22:00 | |
2013-03-24 | Domowe Melodie | 20:00 | |
2013-03-23 | Sina (UK) | 22:00 | |
2013-03-22 | The Fuse | 20:00 | |
2013-03-17 | Low-Fi | 20:30 | |
2013-03-15 | Balkan Music Train | 22:00 | |
2013-03-02 | Upside Down & Holeden Avenue | 19:30 | brak |
2013-03-01 | Dj Czarny & Tas | 22:00 | |
2013-02-27 | Me Myself And I | 20:00 | |
2013-02-07 | Kroke | 20:00 | |
2012-12-15 | Bushmills presents vol. 2 - Serial Killaz | 21:00 | brak |
2012-12-14 | Dub Temple # 39 | 21:00 | |
2012-12-13 | Kate Havnevik | 20:00 | brak |
2012-12-08 | Kindy Beats | 21:00 | |
2012-12-07 | Jam Session | 22:00 | |
2012-12-06 | Jazzpospolita | 20:00 | |
2012-12-05 | Domowe Melodie | 20:00 | |
2012-12-02 | The Ames Room | 20:00 | |
2012-11-30 | Contesta & Proper Cut | 20:00 | brak |
2012-11-29 | Bouge | 20:00 | brak |
2012-11-09 | SOUL BLOW Unsigned Hype presents Patryk Canon | 22:00 | |
2012-10-27 | Personality Disorder #11 | 21:00 | |
2012-10-20 | Kinky Beats | 22:00 | brak |
2012-10-19 | Wild Styles | 21:00 | brak |
2012-10-14 | Anti Tank Nun | | |
2012-09-22 | Dub Temple # 36 | 21:00 | |
2012-07-27 | MC Silk & Gang Bang Band feat. dj Plash | 21:00 | |
2012-07-27 | Kinky Beats | 22:00 | |
2012-07-21 | Eltron John x Sid Pong | 22:00 | |
2012-07-19 | Heavy Metal Sekstet | 21:00 | |
2012-07-14 | Wild Styles | 22:00 | |
2012-07-13 | Soul Blow | 22:00 | |
2012-07-11 | Wojtek Mazolewski Quintet | 19:00 | |
2012-07-07 | Kinky Beats | 22:00 | |
2012-06-27 | Czesław ¦piewa | 20:00 | |
2012-06-26 | Czesław ¦piewa | 20:00 | |
2012-06-25 | Czesław ¦piewa | 20:00 | |
2012-06-02 | Dubeat #7 | | |
2012-05-17 | Digit All Love | 20:00 | |
2012-05-11 | Kinky Beats Special: DANIEL DRUMZ (live act) | 21:00 | |
2012-04-27 | Dubeat #6 - Aldubb feat Diana Levi | 22:00 | |
2012-04-26 | Fonovel | 20:00 | brak |
2012-04-25 | Hotel Kosmos | 20:00 | |
2012-04-12 | Zea | 20:00 | |
2012-04-11 | Port Royal | 20:00 | |
2012-03-31 | Kinky Beats | 22:00 | |
2012-03-30 | All Bass Music | 21:00 | |
2012-03-28 | Jazzpospolita | 20:00 | |
2012-03-27 | Shai Maestro trio | 20:00 | |
2012-03-24 | SmokeDaCrackOFF meets Sun EL Band / Dub Raphael | 21:00 | |
2012-03-22 | Ryan Socash | 19:00 | brak |
2012-03-21 | Breathing Steem | 20:00 | |
2012-03-17 | Wild Styles | 22:00 | |
2012-03-16 | Edee's Session vol.2 with Pan Majster | 22:00 | |
2012-03-15 | Bubble Pie | 20:00 | |
2012-03-10 | Kinky Beats | 22:00 | |
2012-03-09 | SOUL BLOW: KIXNARE & GOOD PAUL | 22:00 | |
2012-03-08 | Miloopa | 20:00 | |
2012-03-03 | Babylon Warfare w/FFF | 21:00 | |
2012-03-01 | DVA | 20:00 | brak |
2012-02-24 | Dubeat 3 | 21:00 | |
2012-02-23 | L.Stadt | 20:00 | brak |
2012-02-17 | Soul Blow | 22:00 | |
2012-02-16 | Wu-Hae | 19:30 | |
2012-02-14 | WA-LAN-TYNKI w Alchemii | 21:00 | |
2012-01-14 | Tour The Sound | 22:00 | |
2011-12-31 | Sylwester: Alchemia | 21:00 | brak |
2011-12-17 | Kinky Beats | 21:00 | |
2011-12-16 | Lipstick on the grass | 21:00 | |
2011-12-09 | Clicks Live | 21:00 | |
2011-12-03 | Dubeat #1 | 21:00 | |
2011-11-28 | KJJ - Conference Call | 20:00 | |
2011-11-26 | Kinky Beats Special feat. Daniel Drumz | 21:00 | |
2011-11-19 | King Cannibal (Ninja Tune - UK) | 21:00 | |
2011-11-18 | Kixnare & Good Paul | 21:00 | |
2011-11-17 | KJJ - Trevor Watts / Veryan Weston | 20:00 | |
2011-11-16 | KJJ - Ab Baars Trio & Guests | 20:00 | |
2011-10-25 | KJJ - Ken Vandermark / Paal Nilssen-Love | 20:00 | brak |
2011-10-21 | Igor Boxx (Skalpel) | 21:00 | |
2011-04-27 | Jan Malecha Quartet | 20:00 | |
2011-03-24 | Pudelsi Graj± Düp± | 20:00 | |
2011-03-20 | Dresch Mihály Quartet | 20:00 | |
2011-02-10 | Deuter | 20:00 | |
2011-01-29 | "Królowa nocy" - Janusz Radek | | brak |
2011-01-27 | Wu-Hae - Opera Nowohucka | 20:00 | brak |
2011-01-24 | PAKA - Stand Up Comedy | 20:00 | brak |
2011-01-16 | ¦miałek | 19:00 | |
2011-01-12 | Edyta Geppert & Kroke | 20:00 | |
2010-12-11 | Janusz Radek | 19:00 | |
2010-12-09 | Kremlowskie Kuranty | 20:00 | |
2010-12-05 | Mi±ższ | 20:00 | |
2010-12-03 | Janusz Radek | 18:00 | |
2010-11-30 | Dj Ken Vandermark | 20:00 | |
2010-11-30 | Inner Ear - Finał Krakowskiej Jesieni Jazzowej | 20:00 | |
2010-11-30 | Dj Ken Vandermark - Andrzejki | 20:00 | |
2010-11-29 | Ken Vandermark Solo | 20:00 | |
2010-11-29 | Ken Vandermark Solo (USA) - Sax | 20:00 | |
2010-11-27 | Dead Capo/ Spain Jazz | 19:00 | |
2010-11-27 | Dead Capo/ Spain Jazz | 19:00 | |
2010-11-19 | Burry Guy New Orchestra - dzień 4 | 20:00 | |
2010-11-18 | Burry Guy New Orchestra - dziesięciolecie | 20:00 | |
2010-11-18 | Burry Guy New Orchestra - dzień 3 | 20:00 | |
2010-11-17 | Burry Guy New Orchestra - dziesięciolecie | 20:00 | |
2010-11-17 | Burry Guy New Orchestra - dzień 2 | 20:00 | |
2010-11-16 | Burry Guy New Orchestra - dziesięciolecie | 20:00 | |
2010-11-16 | Burry Guy New Orchestra - dzień 1 | 19:00 | |
2010-10-25 | Mademoiselle Karen | 20:00 | |
2010-10-10 | Lucas Niggli & Peter Zumthor/ Swiss Club | 20:00 | |
2010-10-07 | Rafał Mazur Electro-Acoustic Quartet | 20:00 | |
2010-10-02 | Phall Fatale/ Swiss Club | 19:00 | |
2010-09-30 | Lucien Dubuis Trio/ Swiss Club | 20:00 | |
2010-09-30 | Lucien Dubuis Trio | 20:00 | brak |
2010-09-26 | Pierre Favre & Samuel Blaster/ Swiss Club | 20:00 | |
2010-09-19 | Burry Guy New Orchestra - dziesięciolecie | 20:00 | |
2010-09-03 | Pad Brapad | 20:00 | brak |
2010-05-25 | Levity | 20:00 | brak |
2010-05-23 | Knalpot | 20:00 | brak |
2010-05-22 | Matthew Shipp/Sabir Mateen Duo | 20:00 | brak |
2010-05-20 | Czesław ¦piewa | 20:00 | brak |
2010-05-19 | Czesław ¦piewa | 20:00 | brak |
2010-05-18 | Czesław ¦piewa | 20:00 | brak |
2010-05-09 | Tomek Różycki Trio | 20:00 | brak |
2010-05-07 | Pasimito | 19:00 | brak |
2010-05-03 | Unfinished Company | 20:00 | brak |
2010-05-03 | Międzynarodowy Dzień Tańca i Noce Tańca - 7 dzień | 20:00 | |
2010-04-30 | "Królowa nocy"- wieczór koncertowy Janusza Radka | 19:00 | brak |
2010-04-27 | Let Me Introduce You to the End | 20:00 | brak |
2010-04-26 | Wadada Leo Smith/ Kresten Osgood Duo | 20:00 | brak |
2010-04-14 | Kremlowskie Kuranty | 20:00 | brak |
2010-04-10 | Edyta Geppert, Kroke - ODWOŁANE | 19:00 | |
2010-03-02 | Mademoiselle Karen | 20:00 | brak |
2010-02-28 | Kroke | 20:00 | brak |
2010-02-27 | Swedish jazz | 19:00 | brak |
2010-02-25 | Kroke | 20:00 | brak |
2010-02-22 | Before cars | 20:00 | brak |
2010-02-21 | In memory od Sirone | 20:00 | brak |
2010-02-21 | Wernisaż wystawy: Andrzej Lesław Turek | 20:00 | brak |
2010-02-19 | Janusz Radek | 19:00 | brak |
2010-02-18 | Tomasz Mars | 20:00 | brak |
2010-02-03 | Wojtczak, Mazolewski, Gos | 20:00 | brak |
2010-01-31 | ¦miałek | 20:00 | brak |
2010-01-28 | Wu-hae | 20:00 | brak |
2010-01-27 | Swedish jazz | 20:00 | brak |
2010-01-26 | Voo Voo | 21:00 | brak |
2009-12-16 | Tomasz Mars | | brak |
2009-12-03 | Ensemble 56 | 20:00 | |
2009-11-30 | Larry Ochs & Drumming Core | 20:00 | |
2009-11-26 | Silke Eberhard Trio | 20:00 | |
2009-11-22 | Viktor Tóth Trio | 20:00 | |
2009-11-19 | Hera | 20:00 | |
2009-11-17 | Ken Vandermark/ Paal Nilssen - Love Duo | 20:00 | |
2009-11-12 | Valentine Trio | 20:00 | |
2009-11-06 | Adam Pierończyk Quartet | 22:00 | |
2009-11-03 | Wernisaż wystawy plakatu Dana Grzeca | 19:00 | |
2009-10-24 | Festiwal Miłosza - 2 dzień | 21:00 | |
2009-10-23 | Lee Sloan Solo | 20:00 | |
2009-10-23 | Festiwal Miłosza - dzień 1 | 21:00 | |
2009-10-20 | Resonance | 20:00 | |
2009-10-19 | Resonance | 20:00 | |
2009-10-18 | Kolner Saxophone Mafia | 20:00 | |
2009-10-17 | Ken Vandermark/ Paal Nilssen-Love | 20:00 | |
2009-10-17 | DJ Mroffka | 21:00 | |
2009-10-16 | Wstań i zacznij działać! | 22:00 | |
2009-10-15 | William Parker Trio | 20:00 | |
2009-10-12 | Tony Wrafter Trio | 20:00 | |
2009-10-11 | Maya Homburger/ Barry Guy | 20:00 | |
2009-10-10 | Augusti Fernandez Trio | 20:00 | |
2009-10-08 | Michał Czachowski i Indialucia | 21:00 | |
2009-10-06 | War Songs | 20:00 | |
2009-10-04 | Basement Research | 20:00 | |
2009-10-01 | New Fracture Quartet | 20:00 | |
2009-09-27 | Wernisaż wystawy fotografii Pawła Karnowskiego | 19:00 | |
2009-09-27 | Lucas Niggli/ Xu Fengxia | 20:00 | |
2009-07-05 | Festiwal Kultury Żydowskiej - ostani dzień | 10:00 | |
2009-07-04 | Festiwal Kultury Żydowskiej - 9.dzień | 10:00 | |
2009-07-02 | Festiwal Kultury Żydowskiej - 7.dzień | 17:00 | |
2009-07-02 | Koby Israelite Band | | brak |
2009-07-01 | Festiwal Kultury Żydowskiej - 6.dzień | 17:00 | |
2009-07-01 | Koby Israelite Band | 20:00 | brak |
2009-06-30 | 19. Festiwal Kultury Żydowskiej - 5.dzień | 17:00 | |
2009-06-29 | Jazz Klez Session | 00:00 | |
2009-06-29 | 19. Festiwal Kultury Żydowskiej - 4.dzień | 17:00 | |
2009-06-28 | Nu Klezmer Party | 20:00 | |
2009-06-27 | Nu Klezmer Party | | |
2009-06-15 | Camero Cat | 20:00 | brak |
2009-05-18 | Sao Paulo Underground | | brak |
2009-05-07 | Cheer-Accident, Mtch&Mitch | | brak |
2009-04-26 | Warsztaty wina | 10:00 | |
2009-04-26 | Shukar Collective | 19:00 | |
2009-04-25 | Warsztaty wina | 10:00 | |
2009-04-05 | Mike Reed | | |
2009-01-18 | Wu.Hae | 20:30 | |
2008-12-06 | "Stolik" Karbido | 22:00 | brak |
2008-12-04 | Koncert Ester Andujar Group! | 20:00 | |
2008-11-25 | Krakowska Jesień Jazzowa - Trzaska/Sanders | 20:00 | brak |
2008-11-24 | Krakowska Jesień Jazzowa - Lou Grassi trio | 20:00 | brak |
2008-11-22 | V Festiwal Kryminału w Krakowie, Gala | 20:00 | brak |
2008-11-19 | Krakowska Jesień Jazzowa - Vandermark/Thomas | 20:00 | brak |
2008-11-13 | L.Stadt | | brak |
2008-07-21 | Mikołaj Trzaska & Franz Hautzinger | 20:00 | |
2008-06-07 | Lay All Over It, Mikrokolektyw | | brak |
2008-06-06 | Cracow Calling | | brak |
2008-04-26 | Nicole Mitchell's Black Earth String Ensemble | 20:00 | brak |
2008-04-22 | Królowa Nocy - Janusz Radek | 20:00 | brak |
2008-04-21 | Królowa Nocy - Janusz Radek | 20:00 | brak |
2008-04-20 | Festiwal Kultury Rumuńskiej - dzień ostatni | 11:00 | brak |
2008-04-14 | Kristen, Salto | 20:00 | brak |
2008-04-12 | 123 min. | 20:00 | brak |
2008-04-11 | Czesław ¶piewa - Czesław Mozil | 20:00 | brak |
2008-04-08 | Koncert Małe Instrumenty | 20:00 | brak |
2008-04-07 | Mark Tokar Trio | 20:00 | brak |
2008-04-06 | The Rempis Percussion Quartet | 20:00 | brak |
2008-03-18 | Matplaneta, 100nka | | |
2008-03-08 | Homo Twist, Maleńczuk | | brak |
2008-01-26 | Wu-Hae charytatywnie | 18:00 | |
2007-05-13 | Plazmatikon | | brak |
2007-04-13 | 123min | 20.00 | brak |
2006-12-31 | Sylwester 2006 | | brak |
2006-11-30 | Andrzejki w Alchemii | 20:00 | brak |
2006-11-29 | Andrzej Lesław Turek - ALT w Alchemii | | brak |
2006-11-23 | Wieczór Koncertowy Janusza Radka "Królowa Nocy" | 20:00 | brak |
2006-11-18 | ETIUDA & ANIMA 2006 | 18:00; 20:15 | brak |
2006-11-16 | ¦więto Wina by Nu Dimensions | 21:00 | brak |
2006-11-14 | Wieczór z Piotrem Matwiejczykiem | 19:00 | brak |
2006-11-14 | "Griga" według opowiadań Antoniego Czechowa | 19:00 | brak |
2006-11-13 | Wieczór z Dominikiem Matwiejczykiem | 20:00 | brak |
2006-11-10 | Kanał Audytywny | 20:00 | brak |
2006-11-09 | Koncert Meritum | 20:00 | brak |
2006-11-07 | Stolik | 20:00 | brak |
2006-11-06 | Film niemy Nanuk z muzyk± zespołu Pasimito Kwintet | 20:00 | brak |
2006-11-05 | Wernisaż wystawy "Moja wizja dĽwięków" | 20:0 | brak |
2006-09-28 | Baaba | 20.00 | |
2006-09-26 | Sonare – Jedyny koncert w Polsce! | 20.00 | |
2006-09-24 | ¦miałek- Dancing ¦mierć (widowisko muzyczne) | 20:00 | brak |
2006-09-16 | Noc Szamanów | 21:00 | brak |
2006-09-15 | The Best Jazz | 19:30 | brak |
2006-09-10 | The Best Jazz | 20:00 | brak |
2006-09-10 | Kazuhisa Uchihashi Hautzinger Jacek Kochan | | brak |
2006-09-07 | Wernisaż wystawy 3x GRAFIKA | 20:00 | brak |
2006-07-28 | Recollections of the Past | 22.00 | brak |
2006-07-25 | Nieprzyzwoite Wtorki z Jurkiem Bożykiem | 22.00 | brak |
2006-07-20 | "Griga" według opowiadań Antoniego Czechowa | 20.00 | brak |