Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:Rynek Główny 8
Tel:791 555 151
Miasto:Kraków

Godziny otwarcia:Od 9:00 do ostatniego gościa

Klub Pod Jaszczurami - dodaj opinię

Kraków

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

aneta
2013-06-20
Klub Pod Jaszczurami

Zgadzam się z Anią :). Klub jest genialny! Uwielbiam go !

ania
2013-06-20
Klub "Pod Jaszczurami" - klub godny polecenia, bo ....

Klub Pod Jaszczurami, należy do jednych z moich ulubionych. Zawsze, gdy chcę odpocząć i odciąć się od ulicznego gwaru wpadam do nich. Mimo, iż znajdują się w centrum, panuje tu spokojna i relaksująca atmosfera. Muzyka sącząca się z głośników, nieco mroczny klimat, widok ludzi pędzących, gdzieś po płycie Rynku Głównego i świadomość całkowitego odizolowania od nich sprawiają, że naprawdę tam odpoczywam (nic mi nie przeszkadza, nic mnie nie denerwuje ). To w godzinach porannych i popołudniowych, a wieczorem, gdy chcę się zabawić też wybieram ten Klub. Koncerty, dyskoteki z winyli, karaoke z zespołem, spotkania teatralne - zawsze znajdę coś dla siebie :D.

ania
2013-06-20
Klub "Pod Jaszczurami" - klub godny polecenia, bo ....

Klub Pod Jaszczurami, należy do jednych z moich ulubionych. Zawsze, gdy chcę odpocząć i odciąć się od ulicznego gwaru wpadam do nich. Mimo, iż znajdują się w centrum, panuje tu spokojna i relaksująca atmosfera. Muzyka sącząca się z głośników, nieco mroczny klimat, widok ludzi pędzących, gdzieś po płycie Rynku Głównego i świadomość całkowitego odizolowania od nich sprawiają, że naprawdę tam odpoczywam (nic mi nie przeszkadza, nic mnie nie denerwuje ). To w godzinach porannych i popołudniowych, a wieczorem…, gdy chcę się zabawić też wybieram ten Klub. Koncerty, dyskoteki z winyli, karaoke z zespołem, spotkania teatralne – zawsze znajdę coś dla siebie :D.

Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama